Büyükada otel/pansiyon

haziran sonunda gitmek için büyükada'da tavsiye edeceğiniz otel/pansiyon vs. yer var mı?

- kız arkadaşımla gidicez
- akşamları sadece uyumak için gireriz zaten, o yüzden eli yüzü düzgün bir yer olması, temiz olması yeterli.
- arabam/ehliyetim yok. o yüzden lokasyon olarak büyükadayı dolaşmaya müsait bir yerde olursa svinirim (anlayabileceğiniz üzere hiç adaya gitmedim. zaten amaç da, 2 gün adayı dolaşmak vs.)

fiyat sınırı koymuyorum, bookingde baktığım yerlerin fiyatları çok bütçemin dışına çıkmıyor. ucuzu var pahalısı var. sadece istediğim kıstaslarda uygun bir yer bulmak. o yüzden tavsiyenize ihtiyacım var.

yemek dahil vs. olmasına da pek gerek yok aslında, muhtemelen adayı dolaşırken bir yerlerde yeriz. hatta bu bağlamda; büyükadada illa ki git dediğiniz restoranlar vs. varsa o önerileri de alabilirim.

ada'da araba yok zaten :D

princess hotel var güzel orası.
  • Mcfly  (14.05.15 12:46:12)
@mcfly asfasdadfsa bunu tahmin etmiştim,o maddeyi o yüzden ekledim :)

  • kamera motor  (14.05.15 12:47:06)
hiçbirine de girip bakmadım aslında ama dış görünüşleri iyi :P mesela gala otel var sonra karşısında çankaya otel var yeni açıldı sayılır kesin güzeldir.

otelin de güzel bir yerde olmasını tercih ediyorsan ascortu önermem. çoğu otel çarşı içinde bence güzel değil hem gürültülüdür hem de eski :P
  • neira  (14.05.15 12:55:57)
+1 ben de o lokasyonda bu pazartesi arıyorum

  • iyidereikizdereispiryolununovitdagimevki  (14.05.15 13:02:11)
Fıstık Ahmet'in yeri var. Mutlaka gidilmeli. Akşam hava karardığında çok ilginç keyifli bir mekan oluyor.
Kiliseye tırmanın, sonra hemen yanında yer alan kır gazinosunda bira patates yiyin.
Bunların dışında mekan tanımıyorum!
  • cliquot  (14.05.15 13:28:27)
arkadaşlar ben bunu gece gece uplasam nasıl olur?

  • kamera motor  (19.05.15 02:03:41)
uplama olayı yok ki burada :) en fazla yorum yazmış kişilere uplayabilirsin onlar da farklı bir şey demeyecekler.
sen benim sözümü dinle ve gel gala ya da çankaya otelden oda tut. içini görmedim ama dışı güzel :) çevresi de güzel.

  • neira  (21.05.15 14:59:24)