Su faturası 90-100

Bir kaç aydır su böyle geliyor. 20 metreküp falan harcamışız. Bu fatura çok fazla değil mi ya? Sayaçta falan mı sıkıntı var? 2 kişilik bir ev için 20 metreküp fazla mıdır?

(Evde akıtan bi yer yok, kontrol ettim)

iki aylık gelmiş olabilir mi ?

  • 1adam  (13.05.15 13:50:24)
Ankara ise normal, İstanbul falan da böyle pahalı galiba. Ben tek kişi Ankara'da her gün duş almak ve haftada 3-4 çamaşır yıkamak dışında su kullanmıyorum, 30 liradan aşağı gelmiyor.

Antalya'da 3 kişilik ailem benimle hemen hemen aynı faturayı veriyor. Atıyorum ben 4 metreküp harcamışsam onlar 15 metreküp harcamış oluyor, ne hikmetse aynı parayı veriyoruz! İ.Melih sağ olsun.
  • osurdum  (13.05.15 13:51:39 ~ 13:58:38)
yok maalesef. hep 1 aylık.

  • harmonikhakaret  (13.05.15 13:52:09)
* sızıntı vardır (sifon, musluk vs)
* birkaç aylık toplam geliyodur
* (düşük bi ihtimal ama) başka bir daireninkiyle sizin su saatiniz birliktedir, 2 fatura bir taneye yansıtılıyodur.
* anneniz veya sevgiliniz ya da ev arkadaşınızın annesi veya sevgilisi eve geldiğinde birçok kez çamaşır makinesini çalıştırıyodur, elde bulaşık yıkanıyodur falan.

başka ihtimal gelmedi aklıma :)
  • reso aga  (13.05.15 14:01:14)
iski su birim fiyatı 3.83tl(m3) 3 m3 kullanmışım 17tl fatura gelmiş, evde aktif bi tüketim yoktu ama daha onceleri 30 u geçtigi pek olmuyodu 2 kişi.

  • rurouni  (13.05.15 14:06:12)
oturduğunuz binanın meskeni var mı ? şayet yoksa şantiye suyu fln kullanıyor olabilrsiniz.

  • sutu seven kamyoncu  (13.05.15 15:20:15)
sfion su kaçırıyor başımıza geldi anlaşılmıyor. şantiye suyu olabilir. çok fazla

  • mr fusion  (13.05.15 16:14:54)
Bugün saat ile ev arasında bi kaçak olduğunu tespit ettik. Gel de uğraş şimdi.

  • harmonikhakaret  (14.05.15 15:26:33)