[]

Samsung galaxy s4 panel-lcd fiyatı

evet bi sorun var. galaxy s4'ün panel camı kırılmış lcd'de zarar görmüş tamamen sorunlu vaziyette anlayacağınız
şimdi bu cihazın ön tarafı ortalama piyasada kaça değişirilir ? duyan bilen yaptıran veya yapan arkadaşlarımız yazarsa sevinirim.

cihaz bi abimizin oğlunun görmedim ama anlattıkları gibi böyle bi sıkıntısı var.
tamamen dokunmatik dahil ön panel lcd vs..

 
1 ayda yurtdışından gelir parça. 80 veya 100 liraya bulabilirsiniz.


  • cetoxim  (13.05.15 14:39:55) 
270 TLye değiştirebilirim isterseniz.


  • excespeace  (13.05.15 15:47:42) 
30 tl civarında tam takım satılıyor gittigidiyorda.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (13.05.15 15:49:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.