hesap işletim ücreti geri alma denemesi

babamın kredi kartından kesiliyo yıllardır, tutturdu geri alalım diye. nette bişeyler okudum ama babam yarın bankaya gidelim diyor. önce bankaya gitmenin bir artısı olur mu?

444'lu numarasini arayip, itiraz ediyorum dediniz mi? ben artik sesimi bile yukseltmeden itiraz ediyorum diyorum, tamam diyorlar. bir de ucretsiz kart var bir cok bankada artik, ona gecmesini onerebilirsiniz. muhtemelen bu ucretli kartin avantajlarindan hicbirini kullanmiyordur.

  • bir varmis bir yokmus  (13.05.15 01:22:00)
siz sanirim gecmise donuk hepsini istiyorsunuz, onun icin once bankaya sorun, itiraz ederse, kaymakamlikta tuketici masasi miydi bir sey var, oraya basvuracaginizi soyleyin, hala kabul etmezlerse, gidin dilekcenizi verin. 5-6 ay mi ne suruyor, olumlu olursa dilekce, onunla beraber bankaya gidip paranizi alirsiniz.

  • bir varmis bir yokmus  (13.05.15 01:24:16)
bankanızın nasıl bir kansız kurum olduklarını görüp, neden geriye dönük işletim ücretlerini almanız gerektiği konusunda fikir sahibi olmanız açısından bir artısı olabilir.
yoksa boşuna gitmeyin bankaya, adamlar tüketici hakem heyeti kararlarını bile icraya düşmeden ödemiyorlar.

  • zentiva  (13.05.15 01:40:03)