AÖF intibak ve ders soruları

Selamlar duyurucular;

AÖF işletme okumaktayım. Dikey geçiş ile geçtim. Bu sene intibak senemdi. 4 dersten sadece işletmeyi verebildim. Bugün bütünlemelere girdim. Ve sonuç pek iç açıcı değil.

4 ders aldım bu sene. sadece birini vererek bi üst sınıfa geçme imkanım var mı?

Eğer geçemezsem seneye tekrar intibak mı okuyacağım?

İntibak ile askerliği tecil ettirme imkanım var mı?

Nolur hayırlı şeyler söleyin lan.

aöf de altta 3 dersiniz varsa üst sınıfa geçemezsiniz, 2 dersiniz kalırsa geçersiniz.

  • buffy de vampir sayilir  (06.09.09 03:22:43)
4 ders'in en az ikisini vermen gerekiyor finaller'de gecebilmen icin. bütünlemeler'de en az ikisini veremezsen kalırsın. sadece bir dersi vererek bir üst sınıfa gecebilmen, mümkün degil. en ikisi. yönetmelik bu şekilde..

lisans hazırlık programında okuyorsun sanırım. lisans hazırlık programına acıkögretim bürosu, yani fakülte ek-g yani askerlik durum belgesi vermiyor. sınavların sonucları 15 gün icerisinde acıklanır. inşallah gecersin.

bende senin durumundayım. hukuk'u verdim işletme ve digerlerini veremedim. işletme'ye bugün iyice abandım lakin, bütünleme degil sanki öss sokuyorlar mınakoyimm.. sorular hakikaten zordu. 36 sorunun, 10 tanesini bilgi digerlerini mantıga göre yaptım...
gecemezsem ben birde askere gidiyorum.. isyanları oynuyorum sorma ;)
  • scp  (06.09.09 03:25:32)
en az 2 dersini vermen gerek..yani bugün girdiğin 3 dersin birini geçmen lazım..yoksa seneye intibak tekrar..

  • mr_amor  (06.09.09 03:25:38)