Sevgilinizden ayrıldıktan sonra aylar, yıllar sonra yeniden...

eski sevgilinizle başladığınız oldu mu?
"Evet" diyenler, diyecek olanlar pişman oldunuz mu?
Ayrı kaldığınız süre içerisinde başkalarıyla birlikte oldunuz mu?
"Evet" diyenler, diyecekler ne kadar süre sonra barıştınız? Yani ne kadar bir ayrılık süreci yaşadınız?

Not: son soru "dead and broken" katkılarıyla hazırlandı. :)

Hayir.

  • elorelia  (11.05.15 14:16:06)
evet

  • kamyonsans  (11.05.15 14:18:02)
Evet.

  • amelie poulain  (11.05.15 14:18:30)
evet

  • en_birinci  (11.05.15 14:19:06)
1) Evet.
2) Hayır, aylardır birlikteyiz ve gayet muhteşem şu anda.
3) Evet.
  • thor odinsson  (11.05.15 14:24:28 ~ 14:37:57)
evet. o yüzden hayır.

pek pişmanlık sayılmaz ama o ilişkinin yürümediğini daha bir gördüm, daha bir anladım.

evet ve hatta tabii ki o süre için başkalarıyla da birlikte oldum.
  • mermize  (11.05.15 14:27:08 ~ 14:39:31)
Birkaç soru daha sordum, onları da cevaplarsanız sevinirim gençler, yaşlılar :)

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (11.05.15 14:32:13)
hayır.

  • pushing up the daisies  (11.05.15 14:38:53)
evet
hayır
  • mojiziku  (11.05.15 16:52:06)
defalarca barıştık. o da bende birileriyle görüştük falan. o değiştiğine çok çok emindi her şeyin güzel olacağına çok inanıyordu ama bir süre sonra eski haline döndü her şey. bir çok sorun düzelmiyor malesef. eğer bir kaç sorun yüzünden ya da bazı hatalar yüzünden ayrılındıysa barışılabilir ama genel olarak ilişki sorunluysa, anlaşamıyorsanız düzelmiyor genelde. hala beraberiz, çok seviyoruz, halletmeye çalışyoruz ama düzelmiyoruz malesef.

kısacası belli bir kaç sorun ve hata varsa düzelebilir. ama genel olarak anlaşamamazlık durumu varsa barışma. devam et bir süre sonra emin ol unutulup devam ediliyor. etrafımdan gözlemlediklerim de bu şekilde. cidden anlaşamama, bitmek bilmeyen sorunlar varsa olmuyor. biterken zorlanıyorsun ama sonrası çok daha güzel oluyor.
  • kanarenginiverenmadde  (11.05.15 18:22:48)
Şimdi 5-6 ay önce biten uzun bi ilişkim oldu. Ayrılma kararı, sevgimizin bitmesinden dolayı alındı. Kötü bir ayrılık süreci yaşanmadı ama bu ayrılık döneminde, benim bazı mallıklarım olmadı değil. Başkasıyla çıktım(ayrıldıktan sonra), çıktığım insan, eski sevgilimi kurcaladı Twitter'da, Facebook'ta.. Sonra yakalandı falan.. Açıkçası, aramızda bir şey yeniden başlayacaksa da bu yaşananlar için başlamaz diye düşünüyorum. Yani yeni bir sevgili edindiğim için değil de bu tür işlerin olması engel olabilir, yeniden başlayacak olmamıza. Bu arada eski sevgili ile yeniden başlama hazırlığı yapmıyoruz da hani "böyle bir ilişki yaşayan var mı, neler gördünüz, neler yaşadınız, yeniden ilişkiye başlamayı tavsiye eder misiniz?" bunu merak ettiğim için sordum. Ona göre bir adım atmak istiyorum. Ha aşkından ölmüyorum ama istiyorum lan yeniden birlikte olmayı.. =)

Bu arada evlenmeyi kesinlikle düşünen biri değilim. Ama illaki evleneceksem de bu kişi, ancak bu kadın olabilir. Başkası ile kesinlikle evlenemem.
  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (11.05.15 22:22:28)
hayır.

evet diyenler ne kadar süre sonra barıştılar onu da yazsalardı be keşke.
  • dead and broken  (12.05.15 23:22:28)
oldu denemez. ama tam olmadı da denemez. şöyle söyliyim. hayatımın hatası.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.05.15 02:34:51)
Evet,
Pişman olmadım,
ayrı kaldığımız sürede başkalarıyla oldum,
neticede yine ayrıldık ama.
  • alaimisema  (13.05.15 10:49:04)
Cevaplar için teşekkür ediyorum. Bir soru daha ekledim, ona da cevap verirseniz sevinirim.. =)

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (13.05.15 14:46:35)
1)evet
2)evet
3)evet başkalarıyla oldum.
  • fransizkalanadam  (13.05.15 14:58:42)
eevet. öyle bir pişman oldum ki...

  • hivda  (13.05.15 21:41:07)