1 Gun Geriye Gitseniz Nasil Zengin Olursunuz?

Bastan soyleyeyim: sans oyunlari, iddia gibi oyunlar haric.

Aniden 24 saat geride bulsaniz kendinizi, zengin olabilir misiniz? Var midir bir yolu?

(Su anki bilgi, birikiminizle)

Sormamin sebebi, bi ara baya tartistik falan ama cikar bir yol bulamadik. Halbuki ne kadar da super bir sey ama iste.

Hayırdır zamanda yolculuk mu bulundu :( sans oyunları olmadan nasıl zengin olucam bilemedim. Çok çok borsa. O da mı olmuyo?

  • kablelvuku  (11.05.15 13:41:54)
öyle bir film vardı..adamın birine sürekli yarının gazetesi geliyordu..

www.imdb.com

bunun yeni bir versiyonu da vardı..

film bile bulduk tik alamadık iyi mi?
  • dedim dedim de kime dedim  (11.05.15 13:43:36 ~ 15:58:04)
Son 24 saat içinde gerçekleşen ama canlı kaydedilmemiş büyük bir olayı mahalinde kayda alır, kaydı satarsın.

  • arnold schwarzeneger  (11.05.15 13:44:30)
olum zaman makinesi yaptıysan ve bize söylemiyosan çok bozulurum ha.

  • titiraprap  (11.05.15 13:45:19)
hangi koşullarda gideceğiz. döndüğümüzde gitmiş olduğumuz uzay zamana yeniden dahil olabilecek miyiz? yoksa olaylar geçmişin başka şekillenmesi nedeniyle yine bambaşka mı olacak? geriye gittiğimiz anda önceden geriye gideceğimiz söylenecek mi, hazırlanma fırsatımız olacak mı? geriye gidip de 24 saat geçtikten sonra ne yaparsak yapalım yine aynı yerde mi olacağız?

  • dahili meddah  (11.05.15 13:50:19)
forexte kaldiracla 1gunde zengin olur calisma hayatini birakirim

  • solenkol  (11.05.15 14:01:41)
@dahili meddah

sabah uyanip televizyonu actiginda dunun tarihini ve dunun haberlerini gormus olunca duruma uyaniyosun gibi farzet.

uzayi zamani bukme islerine cok girmeden para yapma yollari uzerinden gidelim bence, yoksa cikamayiz isin icinden :)
  • brkylmz  (11.05.15 14:03:32)
hangi gün olduğuna bağlı.
herhangi bir ülkedeki devalüasyon, bir firmanın hissesini tavan yapacak haber vb. bilgi zengin yapar.

hiçbir önemli gelişmenin olmadığı bir gün bi boka yaramaz.
  • merhum  (11.05.15 14:13:28 ~ 14:14:03)
ken grimwood - sil baştan güzel kitaptır, aradığınız şeye dair bir şeyler bulabilirsiniz.

  • mindwars  (11.05.15 14:17:02)
imar planı değişmeden bir gün önce dönüm dönüm parsel kapatırım.

  • teritori  (11.05.15 14:34:38)
ihaleleri takip ederim, altındır dövizdir yükseldiği günler geriye gider bunkardan alırım bolca, zengin tiplere danışmanlık yaparım , borsa oynarım . bunları geri giderek değil next 24 saati görerek de yapabliriz ne gerek var zman makinasına falan bir iki psişik güç yeterli

  • waterhardeningsteel  (11.05.15 14:36:00)
ne zengin olucam daha fazla uyurdum işte.

  • aithra  (11.05.15 16:02:44)