mouse oyun tecrübesini arttırır mı

ne çok iyi bir oyuncuyum nede daha önce gaming mouse kullandım. fakat mevcut mouesım artık öldüğü için yeni mouse alma ihtiyacına binaen gaming mouse almayı düşünüyorum. bu mouse türü fazla tuşu olması vs gibi olaylar haricinde, oyun deneyimini ve performansını arttırıyor mu gerçekten. fps, moba türlerinde?

önerebileceğiniz mouse var mıdır?

Alışırsan o kadar tuşa, yapacağın hassaslık ayarına ve diğer özelliklerine, çok iyi oluyor, fark ediliyor.

Nalışkanlık önemli.

Logitech iyi bu konuda.
  • roboute guilliman  (11.05.15 11:06:36)
evet artırıyor. sensör, tutuş, dizayn her konuda iyiler. biz öneremeyiz şimdi ama tam olarak kendi eline uygun bir şey bulman lazım :D zowie fk1 i herkes çok beğeniyor. bak bi derim.

  • glamdr1ng  (11.05.15 14:30:12)
Razer Deathadder, Razer Mamba veya Razer Naga oynadığın oyunlara göre.

Logitech'de en büyük sorun mouse butonları altındaki switchlerin kalitesizliği (en pahalı modellerinde bile 25 sentlik en kötü switchler var) bu da çok ünlü 2 3 pro bleme neden oluyor 6 ay ila 1 yıl arası bir sürede. Ya yenisini almak, ya aylarca servisle uğraşmak (çok kötü servisi) veya kendin tamir etmek zorunda kalıyorsun.

bu işin tepe noktası ise steelsteries denen marka ki baya pahalı.
  • rygard  (11.05.15 16:59:56)
a4 tech x7 al fazla para verme. yıllardır kullanırım çok güzel. sadece oyun için değil her türlü iş için de ideal hassaslığı değişebiliyor.

  • mr fusion  (11.05.15 17:42:37)