laptop sökülmek ve bi daha açılmamak

merhaba
fana bir bakayım vs diye hayatımda ilk kez laptop söktüm. hp dv6 olduğundan da biraz meşakkatli gitmem gerekti. çeşitli noktalarda soketler falan çıkardım. şimdi geri her şeyi normal yaptığımı düşünüyorum. fiziksel olarak da normal gibi pc, ama hiç açılmıyor. power tuşunu sklemiyor. hangi soketi takmakta sorun olursa bu olur? ve daha kötü bir sorun olma ihtimali var mı?

Power tuşunun kablosunu yanlışlıkla çıkarıp takmamış olabilir misiniz?
lh4.googleusercontent.com

  • ghilleinthemist  (10.05.15 21:42:44)
Şase yapıyodur belki ama neyin sebep olduğunu bilemiycem.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (10.05.15 22:06:04)
sen radyocu deli emin misin bilader?

  • mrvengeance  (10.05.15 22:18:28)
power soketinin flex kablosunu takmamışsınızdır.

  • masa penisi  (10.05.15 22:34:02)
power tuşu teorisi en yakın galiba. hallettim sağ olun hepiniz. hayatımda ilk kez para vermek yerine bir şeyi tamir etmeyi becerdim deli emin gibi dolaşıyom İHİ İHİ

  • hamitt  (10.05.15 22:45:34)