fethiye -> istanbul otobüs tavsiyesi

efendim buralarda çok yeniyim, hem tee ölüdenizdeyim hem de terminale gidip tek tek kaça götürüyorsunuz diye sormak istemiyorum.. kesin buralarda fethiye-istanbul yapan arkadaşlar vardır, terminalin kurdu olmuşlardır, vardır beğendikleri firma vs.. bir yardım eli uzatın şu çocuğa..

safranbolu istanbul / zonguldak istanbul yapan da beni bulsun bak..

taa gecen sene anadolu ile gitmistik, guzeldi. kamil koc daha guzeldir tabi ki ama fiyati daha pahalidir.

  • nawres  (05.09.09 17:45:51)
geçen sene fethiyeye pamukkale ile gitmiştim.. çok memnun kaldım. o zaman en ucuzu pamukkaleydi. tavsiye ederim...

  • maudet  (05.09.09 22:20:58)
ulusoy, varan, kamil koç en iyileri.. fiyatlar 60-85 aralığında, bu üçü içinde fiyat olarak en uygunu kamil koç galiba...ben en son kamil koçla gitmiştim ve gayet memnun kaldım..

  • gulcea  (05.09.09 23:38:55)
daha snonra başkasına lazım olursa diye yazayım,
ulusoy 79
varan'dan internetten öğrencilere 67 11,5 saatte gidiyor
pamukkale 70 lira ve 15 saatte gidiyor
kamil koç internetten 67 (normal 70) ve 14saat 20 dakkada gidiyor
  • p shadow  (06.09.09 11:39:36)