Dehşet amele yanığı...

BJK maçına çıplak gitsem amigo yaparlar, öyle böyle değil çok fena amele yanığı oldum. Ense, kol vs sorun değil 1 hafta çıplak kalmayıveririm de güneş gözlüğü çok fena iz yapmış. Tüp patlamış esprisinin vücut bulmuş haliyim şu an. Bu izden bir andan önce kurtulmak için kullanabileceğim bir krem var mı? En azından soyulmasını engelleyecek bir şeyler de olur. Yanık geçince bir de o çirkin soyulma evresini yaşamayayım.

o kadar kötüyse ilgili yerlere en yüksek faktör güneş kremi sür bikaç kat,
beyaz yerlere sürme,
solaryuma koş, dengelensin diye söyledim.
  • losev bagiscisi  (10.05.15 19:09:07 ~ 19:09:40)
zeytinyağını ısıtıp içinde beyaz mumu eritin merhem yapıp sürün.

  • pshasha  (10.05.15 19:16:14)
losev bağışçısı, ya komiklik şakalık iyi güzel de ciddi sorulara komik olmak için esprili cevap yazmayın lütfen. gerçekten çok gereksiz, gülelim eğlenelim diyorsan mesaj atabilirsin her zaman beklerim.

@pshasha, yuh onu yapana kadar gider yüz nakli yaparım. eczaneden alabileceğim krem neyin varsa alırım 1 dal.
  • ack3000  (10.05.15 19:20:32)
eczaneye gidebileceksen eczacıya sor arkadaş! dediğim şey de cern de yapılmıyor her evde olan iki malzeme. losev bagiscisi da pek esprili cevap yazmamış zaten. agresif cevaplar duyuruda verilmez arkadaşım, insanlar birbirine yardımcı olmaya çalışıyor burada, yazma gibi bir zorunluluğumuz da yoktu, amaç işin görülsündü işine gelmediyse gözardı edebilirsin. geçmiş olsun.

  • pshasha  (10.05.15 19:27:39)
mikrop kapmasın -> silverdin
acımasın -> anestol
soyulmasın, çabuk iyileşsin vs -> bepanthen
  • fayfim  (10.05.15 19:43:33)