Günaydın Mesajı

Gönderiyor musunuz? Göndermeyenlerin sırrı hiç başlamamakta mı? Gönderenler pişman mı?

Teşekkürler.

Göndermem. Gönderini de "Ya bu daha dişini bile fırçalamamış bana mesaj gönderiyor leş gibi ağzıyla" diye düşünür tiksinirim.

  • angelus  (10.05.15 15:57:21)
Bence güzel şey ama görev olarak değil de içinden gelince iyi.

  • colg fusion  (10.05.15 16:02:41)
Bi günaydın öpücüğü olmasa da sevgili kişisine atılır bence

  • Take it away honey  (10.05.15 16:05:38)
hayır

  • Frederick Co  (10.05.15 16:07:19)
göndermem

  • limoncello  (10.05.15 16:10:07)
Oyle gunaydin askim, böceğim tarzi mesajlar degil de ayri olduğumuz zamanlarda ilk kim uyandiysa diğerini uyandırmak icin ariyor/mesaj atiyor. Yoksa birimiz sinavlara/yapilacak islerimize/okulumuza digerimiz de isimize gec kaliyoruz.

  • fraise  (10.05.15 16:20:40)
Gondermem, ararım.

  • stratejisizsiniz  (10.05.15 16:20:49)
Şu an uzak mesafe ve saat farkı olduğu için ben gönderiyorum. Ama zorla değil, içimden geldiği için gönderiyorum. mutlu oluyorum, mutlu ediyorum.
göndermezsem de neden göndermedin demez zaten artık koca insanlar olduk aştık bunları.
Çok güzel birşey.
  • innerbliss  (10.05.15 16:46:05 ~ 17:09:58)
benimkiyle arada 7 saat fark olduğu için aynı vakitlerde uyanma şansımız zaten olmuyor. O uyandığında ben çoktan uyanmış oluyorum, o uyanmadan bazen yazıyorum günaydın diye, bazen de kendi uyanınca yazıyor. pişman değilim, hatta hoşuma gidiyor.

  • april12th  (10.05.15 16:48:47)
Bencileyin hiiiiç önemi olmasa da ve bunu belirtsem de, eski sevgili kişisi ilgisini gösterme biçimi olduğunu iddia edip ısrarla sürmüştü

Ben de, odun muyum ben diye düşüncelerle günaydın yazıyodum

Garim nası bbişeyse
  • cecilia  (10.05.15 16:52:28)
Ararım esas tercih aramaktan yana, ama sabahları insan işe yetişme stresi vs oluyor o yüzden kalkar kalkmaz olmasa da 1-2 saat içinde mesaj atarım genelde. İçimden geldiği için yaparım rutine bindiği için değil. Sevgiliye mesaj da mı atmıyağh.

  • neferkitty  (10.05.15 16:53:40 ~ 17:04:50)
arada güzel oluyor.

  • cetoxim  (10.05.15 17:31:43)
bayanım çok yakın erkek arkadaşımla arada içimizden gelerek birbirimize atarız. sabah uyanınca ya da koşturmaca işinde öyle bir mesaj almak çok harika bir şey bence :) kesinlikle güne pozitif başlıyorsun.

ha buarada eski sevgilim bir kere bile atmamıştı. uzun yıllık bir ilişkide bence bir kere bile atmamış olmaması da büyük eksiklikti.
  • mobydick  (10.05.15 17:32:11 ~ 17:40:16)
her sabah muntazaman 'günaydın' diye mesaj atmıyorum ama günyadın diye giriş yapıp uyandın mı napıyosun diye devam eden bi mesaj atarım,ya da ararım.

  • pushing up the daisies  (10.05.15 17:47:38)
ben göndermiyorum ama alınca hoşuma gidiyor. yalan yok :)

  • köstebek kurabiye  (10.05.15 18:04:32)
Gönderirim. Zaten sabahları ya mesajla uyanırım ya da ben gönderirim. Hatta bir arkadaşım alıştırdı, onun sayesinde sesli mesaj gönderiyorum. O arada özel ve güzel bir iki şey de söylerim günü güzel başlasın ve gün içinde canı sıkılırsa dinleyip moral bulsun diye. Göndermese kızmam, alınmam ama ilk 1-2 saatten sonra merak ederim acaba başına bir iş mi geldi diye. Pişmanlıkla ilgim yok, her sabah içimdekileri söylemek, mutlu etmek ve mutlu olmak için ayrı bir fırsat bana.

  • aychovsky  (10.05.15 19:04:18)
o ney?

  • tedirginlik hucresi  (11.05.15 04:18:45)
Görev belleyip yapmıyorum ama arada içimden gelince gönderiyorum. Pişman değilim.

  • thor odinsson  (11.05.15 04:46:41)
ekseriyetle günaydın mesajları bana geliyor, iş dolayısıyla daha erken kalktığım için. çünkü sevdiceki uyandırmak istemiyorum ben kalktığımda. o kalkar direkt yazar. şu anda da öyle. çok güzel de oluyor sabah sabah o mesaj.

şey gibi, taze kahve çekip de onu pek bir güzel demlemişsin de o koku tüm eve yayılmış.

bunu çocukça buluyorum denmiş yukarılarda, doğrudur. bu yüzden güzel zaten.
  • mermize  (11.05.15 08:10:18)