askerlikle ilgili

arkadaşlar 2014 de askeriye bana muaf verdi bu 2015 temmuzda inşallah tartıya çıkıcam gene kilo vermeye çalışıyorum askere gidebilmek için yaklaşık 3 aydır falan kick boks yapıyorum 120 kilo idim şuan 113-108 arasındayım (tartı yanlış gösteriyo) rakamlar öyle çıkıyo yani tartıda mevzuyu şuraya getiricem temmuzun 7 ila 15 arası tekrar kontrole gitsem en yakın ne zaman askere alırlar hemen gitmek istiyorumda bir an önce gelip işime gücüme bakıcam hayırlısıyla :=)

eyvallah saolasın

  • caner555  (09.05.15 23:48:25)
biz bedelli denk gelsin diye uğraşıp erteleme planları yapıyoruz sen gitmeye çalışıyorsun.

  • kaya1453  (09.05.15 23:50:02)
birader benim bi mesleğim var ve ben onu istemesemde askerlik yüzünden yapamıyorum ve 1.5 yıldır yapmadığım için üstüne 1 senede askerlik 2.5 sene olacak kim alacak beni işe söylesene böyle engel olacagını bilsem daha eve kagıt gelmeden koştur koştur muayne olur muydum ?

  • caner555  (09.05.15 23:56:08)
Abi zayıflamadıktan sonra seni kim zorla askere alabilir ki? Yani, işine nasıl engel oluyor anlamadım?

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (10.05.15 00:12:03)
Ya askere gitmeme adına forumlarda açılan konular, sorular ,çürük raporu almalar falan derken sürüden kaçamaklar , internet kaynıyor.taktir ettim, adam gitmeyi beklemiyor üstüne bir de bunun için çalışıyor. zamanın geçmesi için ,saat falan takma ,mühim de değilse kimseye saat kaç ? diye sorma. şafak kartı gibi şeyleri de boşver . ben öyle yaptım.
cevap : kasım olmalı

  • 1adam  (10.05.15 00:22:07)