pes 2015 çift ekran kartı..

ya bu harici ekran kartını görmüyor..intel'in kini kabul ediyor..sağ tıklayıp bununla çalıştır diyorum olmuyor..yönetim paneline girip bu program için bu ekran kartını kullan diyorum yine olmuyor..kısacası internetteki çözüm yöntemlerini denedim hala intel'in dahilisini kullanıyor..aygıt yöneticisinden devre dışı bırakınca inteli, ekran komple gidiyor..

nasıl yapmalı?

hangi marka ekran kartın? nvidia denetim masası var, orada 3d ayarlarının yönetilmesine tıkla. 2. seçenek bu program için tercih edilen grafik işlemciyi seçin kısmında genel ayarlar(yüksek performans )ı seç. sonra 1. seçenekten oyunu bul, yoksa sağdan ekle de. söylediklerin üzerine bunu yapınca da olmazsa ayrı bir sıkıntı var demektir, ekran kartı modelinle ara google'da.

  • baba jo  (08.05.15 22:45:34)
nvidia ekran kartı..hepsini yaptım..normalde bilgisayarda sıkıntı da yok ama..sanki kaydetmiyor..yine intel'in ekran kartını kullanıyor..uygula diyorum tabi seçtikten sonra ekran kartını..pes ayarlarında da intel gözüküyor..

  • dedim dedim de kime dedim  (08.05.15 22:55:17)
ekran kartını güncellediğinde uygulamayı sağ tıklayarak grafik işlemciyle çalıştırdan dahili veya harici ekran kartını seçebiliyorsun.

  • cetoxim  (09.05.15 00:13:54)
ekran kartı güncel..google a sorup öğrenebileceğiniz var olan herşeyi yaptım ama olmuyor malesef..

  • dedim dedim de kime dedim  (09.05.15 00:19:19)