Kadıköy - Bostancı dolmuşları nereden kalkıyor?

Soru başlıkta aslında. Yarın bir arkadaşımla Bağdat Caddesi tarafında buluşacağız, ancak o metrobüsle Söğütlüçeşme'ye gelecek, oradan da caddeye geçecek. Bu Kadıköy - Bostancı dolmuşları (sarı olanlar) Söğütlüçeşme'den mi kalkıyor, yoksa rıhtım tarafına mı yürümesi lazım? Kendisi bu tarafları çok bilmiyor, ben de caddeye ulaşım konusunda çok fazla bilgiye sahip değilim. Cevaplar için çok teşekkürler. :)

Söğütlüçeşme metrobüs durağından çıktığınız an sağına bakın, göreceksiniz

  • kahramanikarus  (08.05.15 22:19:14)
metrobüs durağından dolmuşlar değil, kadıköy-kartal minibüsleri kalkıyor. (bkz: minibüs dolmuş farkı) ve üstelik o minibüsler bağdat caddesinden geçmiyor.

bağdat caddesinden giden kadıköy-bostancı dolmuşları ise rıhtımda, denizotobüsleri iskelesine doğru, karakolun oradan kalkıyor.
  • microfiction  (08.05.15 22:24:34 ~ 22:27:48)
microfiction o kadar emin yazmis (sallamis) her gun onunden gectigim yerden bile insani supheye dusurur amk, minibus-dolmus farki felan demis laf gecirmis kendince :)

kahramanikarus'un dedigi gibi sogutlucesme metrobus cikisin da sag tarafta sahilden giden sarilar kalkmakta.
  • anarquia  (08.05.15 23:22:36 ~ 12.06.15 22:10:11)
kime sorsan gösterir derecede yakın bir konumda olacak çok dert etmesin.
zaten her dakika geçen bir taşıt...
buradan tarif etmesi biraz zor bilmeyen için.
  • losev bagiscisi  (08.05.15 23:26:02)
@anarquia dediğim gibi oradan mavi minibüsler kalkıyor ama sizin dediğiniz üzere dolmuşlar da kalkıyorsa kahramanikarus'tan ve soruyu soran tziras dream'den özür dilerim. zira dediğim gibi yıllardır hatta on yıllardır rıhtımdaki karakolun oradan da kadıköy-bostancı dolmuşları kalkıyor. yani sallamadım, onu belirteyim.

  • microfiction  (08.05.15 23:38:59 ~ 23:40:32)