Otostopla Ege turu

İstanbul üzerinden çanakkale bodrum ve ek planlarla aşağı doğru inmeyi düşünüyorum.

Daha önce yapan var mı ?
Önerileriniz neler ?

konaklama için ne önerirsiniz? Uyku tulumumu yanıma alıyorum. Belki köylerde falan bahçelerde yatarım.

Ben otobüs, otostop ve yürüme esaslı bir plan yaptım. Belki yer yer araba da kiralayabilirim. Uzun süredir yapmak istediğim birşeydi bu sefer yapayım diyorum.

Balıkesir'den hatay'a sahil turu ^^

Otostopçunun galaksi rehberinde de dediği gibi "Havlu al" Alabiliyorsan küçük bir de çadır koy. Balık tutmaktan anlarsan olta koy böylece yemek parandan da kısabilirsin. Çakmak, yedek çakmak ve el feneri önemli. Küçük bir çakı her zaman faydalı olur. Mat almayı sakın ihmal etme.
Ama herşeyden önemlisi yanına bir arkadaş al. Tek başına hiç zevkli olmaz.
  • accorbite  (08.05.15 16:44:24)
tuvalet kagidi, cadir sart. kola kutusundan konserve/cay/kahve isitabilirsin. www.thesodacanstove.com
cadirda belese uyumak icin koy kenarlarini sec sehir merkezlerinden uzak dur. arada bir cadir kamplarinda kalip dus alabilirsin. para durumuna gore. otostop yaparken bir kartona gidecegin yeri yazarsan daha iyi sonuc alirsin. caki ve cakmaga +1 diyorum. buzdolabi buldugun her yerde 1-2 litrelik su dondur.

ha bi de bimden konserve kurufasulye al ucuz ve lezzetli. cali cirpi vs toplayip o ateste isit gayet lezzetli oluyor
  • eksimtrak  (08.05.15 16:59:12)
facebook kullanıyorsanız şu gruba da sorabilirsiniz: www.facebook.com

  • klassno  (08.05.15 18:27:03)