kredi kartı ödeme hk.

kredi kartının 200 lira asgarisi var. ben bugün 100 lira yatırdım kart, yarın da 100 lira yatırınca otomatik asgarisi ödenmiş olacak değil mi? 100 lira yatırdığım halde ziraatın sitesinde asgari ödemem gereken 200 lira gözüküyor da, bu parayı 200 lira halinde toptan yatırmak gerekmiyordur herhalde değil mi, hala 200 lira olarak görünce içimi bi korku sardı da yardım ediverin :/

evet ödenmiş olacak.

  • crazyblood  (08.05.15 16:38:00)
Son ödeme tarihine kadar istediğin parçalarda yatırabilirsin.

  • osurdum  (08.05.15 16:39:10)
Asgari altında ödeme kabul eder; şu tutarı yatırmak istiyorum diye bir seçenek oluyor, orayı seçip istediğiniz tutarı yatırabiliyorsunuz. Çoğu bankada ben böyle gördüm. Ayrıca kredi kartına havale/eft işlemiyle gönderilen paranın da bir kısıtlaması yok, istediğiniz rakamı yatırabilirsiniz.

  • osurdum  (08.05.15 16:58:55 ~ 16:59:50)
şimdi için rahat olsun, asgariyi ödemişsin. banka sitesinde eksik görüntü nedniyle yatırdığın tutarın borçtan kalan kısmını göstermemiş. bişey olursa zaten yaptığın her işin açıklaması olarak hesap hareketlerinden görebilirsin.

bir dahaki aya kadar bilgi mahiyetinde borcun miktarı ve asgarisi durabilir, bu seni korkutmasın.
  • ozdoganci  (08.05.15 17:00:44)