kırışmaması gereken kağıt gönderimi

bir karakalem çalışması göndereceğim, a4 boyutunda bir kağıtta.

kargo firması değil de normal bi getir götür işi yapan amca gelip alacak. fakat kesinlikle zarar görmemeli, el değmemeli ve buruşmamalı.

aklıma gelen bir yöntem var ama birkaç cevap geldikten sonra yazarım. şimdi sizin orijinal fikirlerinizi alayım. hadi duyuru!

Onune arkasina karton koyup zarfa o sekilde koysan?

  • letheavendangered  (08.05.15 13:16:48)
sert kapaklı dosyalar oluyor, diplomaları da ona koyuyorlar, onlardan bulup , koli bandı ile bantlayıp gönderebilirsiniz.

Şunun gibi:

www.hediyeiste.com
  • neferkitty  (08.05.15 13:18:21 ~ 13:19:39)
yuvarlak bazuka şeklinde çantalar oluyor onlardan alsanız? kargo şirketlerinde bunların basit versiyonu satılıyor çok ucuza

  • yollarbenibekler  (08.05.15 13:19:20)
İki sert karton arasına yerleştirip kenarlardan kapat

  • bokmuhendisi  (08.05.15 13:20:24)
Rulo yaparak o tüplerde yolla. Kargoda var.

yollarbenibekler+1
  • Lim5  (08.05.15 13:26:51)
hah, kargoda o yuvarlak tüplerden var mı? ben de pringles alayım diyordum :D yıkamasıyla falan uğraşmam o zaman varsa. iyi ki varsınız. herkese benden Tik!

  • safepassage  (08.05.15 13:31:45)
o tüpleri de bükebiliyor postacılar. ama amca gelip alacaksa özellikle tembih edersin bir şey olmaz.

  • inheritance  (08.05.15 13:35:37)
pvc dosyalar var kırtasiyelerde, a4 evrakların rahatlıkla sığacağı görseli şöyle bişey
www.google.com

  • sannora  (08.05.15 15:31:57)
2 mukavva arası lastikle çift taraflı.
ösym sınavları tadında.

  • pinkket  (08.05.15 15:35:52)
kırtasiyeye gidip durumu anlattım, POSTÜP diye bir şey olduğunu söyledi. 2.50 TL'ye işimi gördü. Kargo firmalarında da varmış fakat dışarıya satmıyorlarmış.

  • safepassage  (11.05.15 16:12:14)