[]

reçetesiz antibiyotik merhem

var mıdır? iki hafta önce bisikletten düştüm kolumda hafif büyükçe bir deri sıyrılması olduydu, sıyrılan deriyi koparmadan yaranın üzerine yapıştırdım. ara ara batikon ya da rivanol ile pansuman yapmama rağmen iyileşmedi ve üzerindeki ölü deri parçasını bu niye iyileşmiyor ya diye zorlayarak kopardım, epey yapışmıştı, altı hafiften kaygan ve yapışkan, beyaz-sarımsı bir şeyle kaplıydı. şimdi yara açık yara gibi, çok elleyince kanıyor gene.
 
yani doktora gitmeden de bu merhemden alabiliyorum? bir marka var mı peki tavsiye edeceğiniz? ya da iyi gelir mi?


  • obez kirpi george  (08.05.15 12:30:43) 
Bactroban / Terramycine


  • Lim5  (08.05.15 12:31:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.