sessiz wifisi olan yer

önerisi alabilir miyim? cumartesi erken bi saatte gidilecek besiktas sisli levent kadikoy gibi yoreler olursa mihtesem olur.
sevgiler saygilar

kadıköy şehremaneti sanat ve edebiyat kütüphanesi
bwşiktaş IRCICA kütüphanesi - library.ircica.org
beşiktaş barbaros kütüp. mithat esmer salonu(en alt katı oluyor vize dönemleri değilse çok mevcut olmaz diye düşünerek yazıyorum yoksa gürültülü mekandır)
  • gis  (08.05.15 10:41:51)
selamlar tesekkur ederim. Kütüphane olmasa? ben de eskiden barbarosu kullaniyordum ama tuhaf uygulamalara gecti artik bi kapalı oluyor bir ziyaretci almiyor falan. biz dr arkadaşımla konuşacağız bi sunum hazirliyoruz sadece starbucks kalabaligi olmasin diye dedik. az kalabalik starbuck da olur.

  • raavann  (08.05.15 10:52:11)
anlıyorum. barbaros sınav döneminde ziyaretçi kotası koyuyor bana da rast geldi geçenlerde sıkıcı bir durum evet.
cumartesi günü kalabalık olmayan starbucks zor. haftaiçi olsa ortaköy starbucks 2. kat derdim.
bunun dışında salt galata nın içinde cafe ile kütüphane arasındaki açık mini bahçesinin masasında çalışabilirsiniz hava güzel olursa.
yada istiklal caddesindeki salt beyoğlunun en üst katı diyebilirim. akbank sanatın da yukarısında bir cafesi var yine istiklalde...
biraz daha düşüneyim...
  • gis  (08.05.15 11:01:13)
Sunum hazırlayacağınız için aklıma burası geldi: www.facebook.com
Kadıköy-Yeldeğirmeni'nde kafe.
Şöyle de bi sistemleri var: tr.foursquare.com
  • kaffle  (08.05.15 12:07:41)
Kadıköy Şifa Hastanesi'nin karşı köşesinde hoş bir kafe var, orası işinize yarayabilir. Kadıköy'deki kafeler daha sakin olur. Bir de Dreamers Kafe'nin ara sokağında İkinci Yeni kafe var, orası da baya uygun. www.facebook.com

  • kaset  (08.05.15 12:58:50)