nişanda damada saat?

tekrar iyi akşamlar :) nişanda sevgiliye bi saat takacak bizimkiler. babam kendi zamanında bi seiko en iyisidir diye tutturmuş. benim de çok bi bilgim yok açıkcası siz ne dersiniz? şöyle 2000i aşmıcak bi saat? özellikle mekanik mi ne oluyo hani pilsiz. onlardan alalım diyor babam. ama model falan hiç bi bilgim yok?

babanız haklı, dinleyin siz onu.

tissot, longines markalarına da bakabilirsiniz.
  • nickimin hakkini veremedim  (07.05.15 22:07:52)
seiko kinetic fena bi saat deildir 10 senedir kullanıorm su modeli
www.google.com.tr

ama tissot da iyidir en azından isvec saati.
  • all girls dream  (07.05.15 22:10:45)
babanında dedii gibi quarz mekanizma alma cocuk saati gibi.

  • all girls dream  (07.05.15 22:11:05)
model olayına girmeyeyim ama seiko candır. öyle dieselmiş armaniymiş girmeyin derim.
saat, sadece saat üreten firmalardan alınmalı.

saat de ne acaip bi kelimeymiş, çok yazınca bi garip geldi :)
  • Improbable  (07.05.15 22:14:34)
tissot, longine, tagheuer bakabilirsiniz. bir de tudor var rolex'in kendi fabrikasinda urettigi ancak fiyatlari daha uygun olan saatleri. turkiye'de satisi var mi bilemiyorum ama tudor by rolex seklinde aratirsaniz modellerini bulursunuz.

bu arada tissot da dahil saydigim tum markalar isvicre markalaridir, isvec degil.
  • fraise  (07.05.15 22:17:25 ~ 22:19:12)
sözlükten bonkör banker'e mesaj atıp sormanı tavsiye ederim.
saatler konusunda bilgili epey.

  • marla is in my head  (07.05.15 22:18:45)
baban haklı.
bende babamın hediye ettiği 40 yaşında bir seiko var. tık demedi daha bu yaşına kadar.

  • teritori  (07.05.15 22:19:23)
hepinize çok teşekkür ederim vakit ayırıp cevap yazdığınız için :) ama biraz daha yüzsüzlük yapıp direkt model sorsam size? seikolara bakıyorum mesela ama çok anlayamıyorum hangisi olmalı. seiko olacak zaten büyük ihtimalle ama hangi modeli? tekrar teşekkürler

  • damla cikolata  (07.05.15 22:58:42)
sevgilinizin tarzını siz daha iyi bilirsiniz. ona uygun bir model satıcı zaten önerir.

www.konyalisaat.com.tr

ayrıca ikinci el saat de düşünebilirsiniz, istanbul'da vardır yığınla.
  • nickimin hakkini veremedim  (08.05.15 00:16:04)
Seiko iyidir.

  • arnold schwarzeneger  (08.05.15 08:53:07)