akşamüstü spor

selamlar, hareketsizlikten iyice kilo aldım. bende akşam iş dönüşü yürüyüşe çıkayım diyorum. eve 17:15'te geliyorum. şimdii, yemek yiyip mi yürüyüşe çıkmalıyım yoksa bir şeyler atıştırıp 45dk-1saatlik bir yürüyüşten sonra eve gelip akşam yemeği yemeliyim? bir de yürüyüşten sonra nasıl bir beslenme önerirsiniz zayıflamak için?

not: başka egzersiz ve diyet fikirlerine de açığım.

Bir şey yemeden yürüyüşe çık, mide ne kadar boşsa o kadar yüksek performans alır o kadar agresif yağ yakarsın.

  • angelus  (07.05.15 16:31:50)
ben her gün alsancak konak arası yürüyüş yapmaya başladım, iş çıkışı direk alsancakta iniyorum sahilden konağa kadar yaklaşık 1 saatlik bir yürüyüş yapıyorum çok güzel oluyor.

  • metket  (07.05.15 16:39:29)
Yemek yiyip spor yapma, çok spor yaptım deyipte yemeğe abanma.
bu hatalar yüzünden uzun süre kilo verememiştim.
Atıştırma, direk yürüyüş yap sonra az miktarda yemek ye, tabi mutlaka yatmadan 4 saat önce yemek yemen iyi olur.
  • six packsiz  (07.05.15 16:58:32)
Öğle yemeğinden yürüyüşe kadar bir şey yeme. Yürüyüş sonrası merdiven inme çıkma şeklinde yoğunluk egzersizi de yapabilirsin.

  • arnold schwarzeneger  (08.05.15 09:02:23)