Pantolondan erekte olmuş gibi görünüyor

Dolmuşlarda çok sorun yaşıyorum, resmen sapık muamelesi görüyorum halbuki alakası yok. Kaç kişi ile tartıştım bu konu yüzünden, millet yanlış anlamasın diye şekilden şekile giriyorum yine birisinin gözü takılıyor.
Zerre ilgim yok, dar boxer giyiyorum sırf biraz kamufle edeyim diye, yok arkadaş yine aynı. Boyut normal, büyük falan diyemem. Aynı sorunu yaşayan var mı?

bende sorun yaşıyorum. uzunca ser öyle giy pantolonu sorun çıkmıyor

  • Frederick Co  (07.05.15 15:09:49)
kotta her zaman pot oluyor yapacak bir şey yok

  • argent dawn  (07.05.15 15:12:30)
sağa ya da sola yatıracaksın abi. başka yolu yok.

  • sen git ben geliyorum  (07.05.15 15:13:04)
Aga yatırıyorum zaten sola yatmıyor sağa yatıyor direk, ama yok yine kabarıklık yine kabarıklık.

  • six packsiz  (07.05.15 15:14:26)
nasıl tartıstın cok merak ediyorum. ne dediler

  • all girls dream  (07.05.15 15:16:38)
Son olayı anlatayım, dolmuşla kız arkadaşımın yanına gidiyorum tıklım tıklım ortalık.
Önümde de kara kafa birisi yanında da sevgilisi mi bir şeyi var işte.
Hem yine yanlış anlamasın millet diye zor duruyorum, hemde baya gerideyim kız ile temasım yok.(kızında yüzüne tükürmem)
Sonra bu kara kafanın benim önüme baktığını fark ettim, haydaa yine mi dedim direk. bir şey söyleyecek, kıvranıyor, sonra döndü bana;
+Nerelisin sen?
-Hayırdır?
Kafasını sallamalar hani sinirlenmiş gibi
-Hayırdır birader?
+Az geri çekilsene
-Dalga mı geçiyorsun? bak bakalım yer var mı arkada
..... bir şeyler daha dedik pek sesli olmayan şekilde "sen önce önündekini indir" dedi. Ulan acayip oldum sapıklıkla itham ediliyorum resmen, son durağa geldik o sıra. Üzerine yürüdüm, ittim sevgilisi girdi araya bir de teyze vardı ona "boşver oğlum" diyor. vay anasını dedim 2 dakikada sapık olduk. Herkes inerken bende indim, oda devam ettiremedi tabi.
  • six packsiz  (07.05.15 15:25:57)
nerelisin sen ? nedir hocu ya

  • primetime  (07.05.15 15:31:23)
O sorunu yaşamayan erkek var mı acaba? özellikle de kot pantolon giyince çok yanlış mesajlar alıyor insanlar :d

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (07.05.15 15:41:30)
Çok fazla yere konu olmuştur bu mevzu, dünya çapında sorun hocam: www.youtube.com

  • sevgikusunkanadinda  (07.05.15 15:41:32)
abi üzerine giydiğin şey pipiyi örtsün, ben çözümü öyle buldum. gerçi her zaman yapamayabilirsin onu ama ne bileyim uzunca bir mont falan rahatlatıyor bayağı. bunun çözümü cidden yok, benim kobra 4 santim o bile "slm ben burdayım" diyor pantolon giyince. gizleyemiyosun imkanı yok.

  • der meister  (07.05.15 15:43:14)
tartışmayı ben de merak ettim
- bilader onu indirir misin
+ kalkık değil zaten kendinden böyle
- ben onu bunu anlamam kardeş, kabartma onu
+ ne biçim konuşuyon lan sen gel bi hele
- imdat polis çağırın

edit: yazmış tartışmayı görmemişim :)
  • shedracon  (07.05.15 15:47:52 ~ 15:48:33)
En azından yalnız değilim, utanmaya devam :/
lastikle bağlamak bile aklıma geldi de kangren olur da keserler diye korktum :D

  • six packsiz  (07.05.15 15:51:13)
Alet büyük oldugu icin ben de sıkıntı yaşıyorum o konuda

  • sen nerdeydin simdiye kadar  (07.05.15 15:53:03)
@shedracon + kalkık değil zaten kendinden böyle, aga bazen bunu diyeyim diyorum çok saçma geliyor sonra :D

  • six packsiz  (07.05.15 15:53:23)
boyunlu muhasebeci çantası al, içeriye salla

  • Frederick Co  (07.05.15 15:57:08)
Elinde, çanta / kitap / poşet varsa kucağına koyacaksın, yoksa ellerini kucağında birleştirip öyle oturacaksın başka yolu yok. Rahatsız edici bir sorun evet, o kot pantolonlarını yapıp buna çözüm bulamayanların...

  • mindwars  (07.05.15 16:14:17)
keten giy yada yumuşak kotlar var onları giy

  • lorne malvo  (07.05.15 16:24:16)
öyle durumlarda bülent ersoy'u düşünüyorum

  • rakicandir  (09.05.15 14:16:22)
allah aşkına bir insan durduk yerde niye karşısındakinin penisine bakar kalkmış mı diye? yani düz duruyorsun otobüste dolmuşta neyse, bakim bi kesin erekte oldu sevgilime yaslarsa nolcak falan diye mi geziyorlar bunlar napıyorlar?

şimdiye kadar hiç böyle bir şey dikkatimi çekmedi. defalarca taciz edilmişimdir toplu taşımada, bu tacizler pantolonda oluşan potlukla karıştırılacak şeyler değiller ki ya...

boşver allah aşkına, bi daha böyle densizlik eden olursa da hayatında kot pantolon giymedin mi hiç diye sor, kadın halimle ben bile biraz bol bir kot giysem o potluk oluşuyor yani yapacak bir şey yok.
  • mutevazi  (09.05.15 14:23:54)
arkadaşta yılan gibi çıkıyor. siz potluk diyorsunuz adafggadas

  • Frederick Co  (09.05.15 14:29:40)