Altın Hesabı vs Çeyrek Altın

hangisi daha karlıdır? hani bankada altın hesabı falan oluyo ya. o mu daha iyi yoksa çeyrekleri evde saklamak mı?

altınla ilgili en karlı fikir nedir? gram altın bilmem ne olayı da var bi de. var mı bu işlerden anlayan?

evde sakla bankalar güzel kekliyor .

  • jamswety  (07.05.15 00:44:46)
altın hesabı çok saçma en azından takı olarak takılanlar vs için işçilik falan bakılmıyor atıyorum 100 gram altın ama işçilik olarakta epey yüklü bir ziynet için sadece 100 gramını alıyor değer olarak senin o kadar para gömüldüğün altının direk değer kaybediyor öteki türlü çeyrek alıp götürünce bana da mantıklı geliyor düşerse etkilenmiyor falan diyorlardı şimdi nedir bilemem ama. çok paran yoksa birikimin tl de kalsın dostum uğraşmana değmez

  • gündüz m  (07.05.15 01:05:08)
mevcutta altın varsa bozdur, düşünce de altın hesabı aç,
gram altın al.

diğer altın ürünlerinden bozdururken daha avantajlı.
  • livaneli kadir  (07.05.15 01:27:49)
uzun vadede elinde tutacaksan fiziksel gram altın almak mantıklı.çeyrek de daha fazla zarar edersin.

  • yekzeq  (07.05.15 07:36:48)