parfüm önerisi

bayanlar baylar,
bana bir parfüm önermenizi rica edeceğim. geçenlerde bir arkadaş aynı başlığı açmıştı fakat benim durum biraz farklı.

senelerdir rochas kullanan biriyim. fakat bu koku zamanla benim midemde yanmaya hissi vermeye başladı.
size birinci sorum neden bu koku benim midemi yakıyor ?
ikinci sorumda parfüm önerisi. şöyle fresh bi koku olmasın tatlı bişey olsun rochas gibi. aynı zamanda öyle girdiğim yer benim kokumdan kokmasın. sadece bağyanlar bana yaklaşınca kokumu alsın(75cm kafidir). hemende uçup gitmesin. çok ağır olmasın. birde midemi yakmasın.

kolonya, joop, lacoste, tommy hilfiger v.s diyenler mars'a ücretsiz seyehat hakkı elde edeceklerdir.

kokular zaman zaman baygınlık yaratırlar, arada değiştirmek en iyisi. ayrıca orjinal kullanmıyorsanız parfümü ondan da yapıyor olabilir.

sizin parfümünüze yakın bir kokusu olan (şekerli) Xeryus Rogue isimli parfümü öneririm. Ayrıca Higher Energy'de güzeldir, onu da öneririm.

Çok piyasa ve sizin eski kokunuzla alakası yok ama Lacoste Red ve Lacoste Essential'da oldukça başarılı.
  • kimlanbu  (04.09.09 20:47:16)
channel - candy
şekerili bi koku biraz çilekte var sanırım(bkz: chanel candy )

  • eja  (04.09.09 21:22:29)
givenchy - pi dene.
lancome - hypnose da olabilir.

  • kronikdonguselloser  (04.09.09 23:12:54)
21 yaşındayım ten rengim kumral

  • Ayiyogi  (05.09.09 06:17:34)
sana şiddetle armani code ve abercrombie parfüm tavsiye ederim. tekin acar'dan alma ama geçiriyolar. mümkünse duty free'den al.

  • greyfurt amca  (05.09.09 12:15:36)
Tom Ford Extreme

Şimdiye kadar önerilmiş en iyi parfüm (üzgünüm, haha)
  • Struttin  (06.09.09 10:24:58)