İstanbul'da Poligon

Sevgili Kattegatlılar!

daha önce poligona gideniniz var mı? Silahı oradan istersek silah + mermi fiyat ne istiyorlar? Önceden rezervasyon mu yaptırmak gerekiyor? Tecribeli olanlar biraz bilgi verirse süper olur. Nereye gittiniz? Ne ile atış yaptınız? Fiyatlar nasıl?

Bu hafta sonu 3 arkadaş gitmek istiyoruz, bilal gibi gitmeyelim.

Saygılar!

Gittiğin yere göre değişir;

Tabanca: Kendi silahın onların mermisi olursa atış başı 1.50-2.25 arası bir ücret olur. Mermiyi de kendin getirirsen 50 kuruş falan daha ucuza gelir.(Eğer taşıma ruhsatın yoksa bazı yerler yanında polis vs. arkadaşın olmadıkça kendi silahınla atış yapmana izin vermeyebilir) Hiç oradan silah almadım o yüzden onların silahını kullanırsan fiyat değişir mi bilmiyorum ama değişmez gibime geliyor.

Tüfek: Atış başı 2-3 lira olur. Etrafa zarar verdiği için saçma kullanılmasına izin verilmez. Yivli tüfekse normal tüfek mermisi değilse slug mermi kullanılır.

Rezervasyona gerek yok, erken saatte giderseniz daha boş olur. Yani kişi başı en az 100-150 lirayı gözden çıkarın derim tadına varmak için.
  • once  (06.05.15 21:23:21 ~ 21:39:03)
fiyat detay bilmiyorum. sadece yoldan geçerken hep tabelasını gördüğüm için. altunizade de bi tane poligon var diyebilirim. google a altunizade poligon yaz çıkar detayları.

  • gis  (06.05.15 21:37:36)
Sokağımın başında bi' poligon vardı. E-5 üzeri Beşyol durağında hemen.

En az 10 mermi atıyorsun, 30 liraydı. 5, 10, 15 ve 20 metrelik mesafeler var, ayarlanabilirdi. Silahı onlar veriyordu. Geçen hafta kapandı ama bu dükkan.
  • g man  (06.05.15 21:42:00)