günlük 3-4 saat yürüyüşte titreme yapmayan ayakkabı

(bkz: 320'de sıkıntı yok 340'ta titreme oluyor)

fazla ayakta duramayan bi insanım. düz taban değilim, 3-4 doktordan teyit ettirdim. gün boyunca uzun süreli yürüyüşlerde sıkıntı çıkarmayacak, öküz gibi tabanlı ve eşcinsel(vurmayın espri sadece) tropik renklerde olmayan marka model arıyorum. bir de genel olarak dışa basıyorum.

ek soru, yürüyüş değil koşu ayakkabısı mı almalıyım? bunun bilimseli nedir?

scetchers'ın memory foam tabanlı ayakkabılarına bak, tabanı visko yataklar gibi aynı ayağının şeklini alıyor ve gerçekten rahatlar, bir sürü de model seçeneği var, beğendiğin birini bulursun illa ki...

  • Tutesh  (06.05.15 14:20:04 ~ 14:20:16)
Ben buradan bir arkadaşın önerisiyle Nike Free Run 5.0 aldım, siyah rengini. Püfür püfür ve ayağımda yok gibi valla. Zaten koşu ayakkabısı bu sanırım(run falan dediğine göre), ben günlük kullanıyorum.

  • osurdum  (06.05.15 14:34:31 ~ 14:34:56)
günde 3-4 saat çok değil mi yahu? dizini eline almayasın sonra? tabi yaşın gençse "ne diyor bu ya" da diyebilirsin :)

ben salomon kullanıyorum; şuna benziyor:
www.n11.com

gerçekten çok rahattır. zamanında keşke paraya kıyıp bir tane daha alsaymışım diyorum.
  • puc  (06.05.15 15:12:18)
markamodel.blogspot.com.tr

Ben reebok marka easy tone model yürüyüş ayakkabısı kullanıyorum. Hem düz tabanım hem dizlerimde kireçleme var hem de nedeni belli olmayan bacak ağrılarım var. Ilk birkaç gün ayaklarımı kastı kalıbı oturana kadar, 3 aydır kullanıyorum çok memnunum, saatlerce yürüsem bile ağrım olmuyor
  • ornitorenk  (06.05.15 16:39:49)
Ek bilgi: dediğim bu model yürüyüş ayakkabısıdır, koşu amaçlı kullanırsan bileğini burkabilirsin

  • ornitorenk  (06.05.15 16:41:37)
  • p girl  (06.05.15 16:47:02)