bandana

teee bir yıl 11 ay kadar önce sormuşum ben yine:D

bu sefer aynı başlık ama farklı içerik, taşlamayalım

img7.mynet.com

şu tipte bandana ya da şal ı kafaya bağlamak çok mu abes durur okulda sokakta falan?

herkese yakışmaz tabi de yakışması için de bişeyler yapılabilir sanki

bi ben beceremiyorum böyle bandanayı bağlamayı falan :(

bi de kafada nasıl duruyor bende hep kayıyor ne yapsam durmuyor :(

eskisi için (git: 782601)

Şu hanım gibiysen şu bandalar güzel oluyor, yakışabilir: fashionbat.com

Fakat dombiliysen hiç bulaşma: s-media-cache-ak0.pinimg.com
  • angelus  (06.05.15 11:27:28)
hiç bi şekilde benim kafada durmuyrsa?

  • indescribable  (06.05.15 11:32:30)
Senin linkte verdiğin gibi tam bağlama, angelus un resimlerini attığı gibi bant şeklinde bağlamak mantıklı olacaktır.
Onların içinde ince tel olanları da satılıyor, onlardan alırsan daha da kolay duruyor.
Ben ince uzun kumaş şeklinde olanlardan almıştım Acessorize'dan, hiç abes durmuyor bir çok iltifat da alıyorum hatta. İnatla kayıyorsa kafandan 2 tel tokayla kulak arkasından tutturuveriyorsun.
  • afush  (06.05.15 11:32:55 ~ 11:33:25)
ben bi kaç kez yaptım alışık olmayan insanlar bu ne amk diye baktı sonra bende en iyisi evde yapayım dedim dışarda bi daha bağlamadım ama şuan yeniden özendim yeniden bağlıycam sende yap alışsın herkes :D

  • heee  (06.05.15 11:34:40 ~ 14:23:20)
kulağını beynine yapıştıran manken gibi bandanayı en sonunda saçlara yapıştıracağım o olacakD:
tokalarda kayıyor :(

kafayı kesipatayım bari
  • indescribable  (06.05.15 11:35:30)
bağladıktan sonra tokala kulan arkalarından firkete ile.
edit: kulak :D

  • aithra  (06.05.15 11:43:22 ~ 11:46:08)
ben çok beğeniyorum bu tarz giyiyen gadınları. ama bandana takılacaksa, kıyafet de uygun olmalı bence. böyle efil efil etek giyiyorlar çingenemsi mi desem hippimsi mi desem, çok datlı oluyorlar. sana bile yakışır öyle söyleyeyim.

ekleme: ha bere gibi takma bence. onlar fırıncı gibi oluyor, ekmeee saç düşmesin diye takılıyor gibi. diğer arkadaşların attığı linklerdekiler için bu yukarıda söylediklerim
  • ack3000  (06.05.15 11:44:19 ~ 11:45:59)
sana bile yakışır derken? @ack3000 :D

  • indescribable  (06.05.15 11:56:34)
10 paragraf cevap yazsam bandana ile ilgili, gider oraya takılır. ciysıs...

güzel yani kısaca. bu arada heee'nin cevabına şaşırdım. bahar aylarında bizim buralarda çok görüyorum böyle rengarenk etekli, bandanalı aplalar. çok da güzel duruyor, abes olmaz. ben beğendiğim için algıda seçicilik mi bilmiyorum, ancak çok yaygın bence.
  • ack3000  (06.05.15 12:01:09)
bır erkek olarak sac bandlı, bandanalı kızlara hasta oluyorum, yakısanı dehsetuldengız yapıyo. takın taktırın arhadaslar

  • baldur2  (06.05.15 12:07:32)
neanderthal ataların genleri denk gelmiştir. ben de koca kafalı ufak suratlıyım. güneş gözlüğünü kafama iliştirme artisliğini yapamam. olur öyle. genetiğine uygun bi tarz bul madem.

  • kargn  (06.05.15 12:24:48)
ack3000 iş yerinde ki kezolar ya bu bandana mı başörtüsü mü tam arada kalmış gibi laflar ettiler o yüzden dedim.

  • heee  (06.05.15 12:26:42)
@kargn öyle bi durum yok bende kafam da yüzümde güzel. belki de ben kayıyor hissindeyim ya da kayması için gözü kulağı oynatıyorum falan :(

  • indescribable  (06.05.15 12:28:21)
imgur.com

kafa şekli icabı, homo habilisler bandana takamıyor. saç enseden kaydırıyor.

(2,500 cc beyin hacimli homo sapiens sapiensim, bandana sorunsuz, ama ben de gözlüğü kafaya geçiremiyorum :(
)
  • kargn  (06.05.15 12:45:59)