Sevan nişanyan neden hapiste?

Birisi bana bunu özet geçebilir mi ne inşaati?

eğer altta cevap varsa, bunu okuma alta geç.

Hikaye çok üstünkörü şöyle, şirince de mi ne oteli var bu adamın, yani orada ki tarihi yapılarla filan aksiyona girerek güzelleştiriyor sonra da bunları pansiyon gibi kiraya veriyor. bu bir film vardı ya efe köy entel köye karşı, hah işte orada ki entel köyü yapıyor bu adam. ama işte ruhsat muhsat ayağına verdiler alevi. tabi asıl mesele inşaat değil malum.
  • mete kudur  (05.05.15 23:12:38)
eğer altta cevap varsa, bunu da okuma alta geç. Ama linke bakıver.

Göstermelik bir sebeple saçma sapan bürokratik bahanelerle içerde...Boşver ya ben takip ettim de durumu ne oldu... Bizim dışarda olmamız ayıp aslında..İşine gelmeyen entlellektüeli at oh..

www.59saniye.com

"çapsız ülkelerde çaplı insalar sevilmezler...Herkes çapsız olsun ki çapsız olduğumuz anlaşılmasın" - Ali Nesin. Özeti bu aslında.
  • qazaqwsx  (05.05.15 23:20:15 ~ 23:45:57)
işin özeti şu.şirince sit alanı olarak gösteriliyor.kısaca yeni bir yapı yapmak yasak.ama bu yasağı delmeden önce defalarca rica ediyorlar başvuruyorlar.sonuç olarak bir şekilde bekletiliyorlar.fakat sonra başlarım ben bu işe deyip ruhsatsız motel yapıyorlar.bu yeni olan bir olay değil.devlet madem yıkamıyorum bu yapıları (tiyatro medresesi,felsefe köyü,matematik köyü,nişanyan evleri) ben de bu adamı hapse atarım.hem adam afedersiniz ermeni hem de ateist.ötekinin de babası halka aptal dedi zaten

  • rakicandir  (05.05.15 23:36:45)