ssg niye gitti? reyiz niye gittin? ciddi soru

babamız ssg niye gitti abd'ye? kac zamanligina gitti? ordan da entry girer, hic gormedim su ana kadar ama bir tuhaf hissettim gittigini duyunca. dön reyiz, orda diyecekler mi sana ne yaptirayim abime diye, vapur mu var orda reyiz??

tabii ki de sakin olalım, sakinliği elden bırakmayalım. gidenin ardından bu kadar ağlanmaz, giden gitmiştir, seni bu kadar etkilemesine izin verme. git lavaboya bi yüzünü yıka, olmadı iki tokat at kendine, soğuk su iç, alnına yoğurt sür.

  • loveinaflipbook  (05.05.15 13:51:23)
sebebi neydi ki

  • heee  (05.05.15 13:51:26)
tarafını seçmeliydi
putin mi
obama mı
erdoğan mı
  • Frederick Co  (05.05.15 13:52:43)
adam icimde yer etmis de haberim yokmus, reyiz bosver gurbet elleri sana gurbetlik yakismaz, tatil yap don

  • lllllllllllllllllll  (05.05.15 13:53:59)
aklıma şu karikatür geldi diyen bir entry var

karikaturistan.files.wordpress.com

haklı derim.
  • basond  (05.05.15 14:03:01)
yazar bılgılerını fbıya vermek ıcın gıtmıs.

  • baldur2  (05.05.15 14:17:47)
arkadaslar ciddi cevap yok mu hic?

  • lllllllllllllllllll  (05.05.15 15:02:13)
kanzuk'la et yiyecekmiş diyollar.

  • kulkke  (05.05.15 15:18:32)
öncelikle ssg evlenmiş. 1 sene olmuş olmalı. instagram hesabından görebilirsiniz. olmadı karısının instagram hesabına bakın. ekşi sözlük beklediği kadar para getirmiyor olabilir. şimdi evlendi barklandı. belki çocuk yolda... o nedenle amerikada gidip çalışacak. gelirini arttıracak. sözlüğü elden bile çıkarmış olabillir.

  • sutlu nescafe  (05.05.15 15:29:51)
sozluk para getırmıyo mu. ohahahahaha .

  • baldur2  (05.05.15 15:53:07)
dönerse ...

i2.heptarlaydi.com
  • kayipkentindelisi  (05.05.15 15:56:23)
sözlük kanzukunmuş artık. satmış sözlüğü.
i.imgur.com

  • sutlu nescafe  (05.05.15 16:18:58)
sozlugun satilmasina uzuldum, niye satti ki. niye sattin reyiz sozlugu, niye sattin bizi :(

  • lllllllllllllllllll  (05.05.15 16:53:53)
Ya zaten son senelerde siteyi o şişkonun yönettiği belliydi, beklenen olmuş. Bundan sonra da ssg elini tamamen çekerse sözlük iyice çekilmez hale gelir. Ben onun yerinde olsam ben de bırakır giderdim o ayrı tabi. Gelir arada yazar gibi takılır, işine gücüne ailesine bakar bundan sonra.

  • osurdum  (05.05.15 16:59:01)
ayak yapmış bir de gitmeden "büyümeye devam ediyor" bilmem ne diye. sözlüğün içine sıçılalı çok oldu. akıllıca davranıp elden çıkarmış. aha yazdım buraya 5 seneye sözlük kapanıp mazide bir hatıra olarak kalır.

  • danica maupoissant  (05.05.15 16:59:51 ~ 17:00:25)
döner gelirse senindir, pide gelirse benim.

  • indescribable  (05.05.15 17:05:59)
durum belli oldu, baska projeler icin gocmus.. yolun acik olsun reyiz, yap da ovunelim, sevildin, opuldun

mobile.twitter.com
  • lllllllllllllllllll  (05.05.15 17:21:39)
kimse kanzuk'u sevmiyor zaten. herkes toplu olarak hesabını kapatıp boşaltsın siteyi de elinde patlasın :)))))

  • kakao  (05.05.15 17:46:42)
sözlüğün en sikten dönemi ne deseler, 2004-2009 derim. sebebi de kanzuktur.

çaylak kuyruğunda bekleyen yüz binlrce insan, keyfi ban atmalar. sikko uygulamalar.

geri döndük amk.
  • kamera motor  (05.05.15 17:49:28)
kendisine açılan davalardan gitmiştir.
gerçi bu saçma sapan politik ortam olmasaydı sözlük çoktan bitmişti.
ülke normalleşirse sözlüğe giren olmaz.
  • titiraprap  (05.05.15 19:38:07)