Bates Motel

nasıl bu dizi? izleyen var mı? zaman harcamaya değer mi ?

pişman etmez, tavisye ederim.

  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (05.05.15 09:49:29)
ilk iki sezonunu izledim sonra sıkıldım bıraktım. niye sıkıldım onu hatırlamıyorum ama boş bir zamanımda kalanını izleyeceğim kötü değildi çünkü.

  • argent dawn  (05.05.15 10:00:35)
İlk sezonu izlemiştim, oyuncular çok iyiydi.
Hannibal gibi bir dizi ama daha hafif.

  • aithra  (05.05.15 10:03:05)
Izle izle harika

  • 00 08  (05.05.15 10:47:21)
3. sezon mükemmel şu an en heyecanla beklediğim dizi diyebilirim. ikinci sezon aman zaman durağanlaşsa da oyunculuklar çok iyi olduğu için kendini izletiyor. bi de çok eglenceli bir audition videosu var youtubeta rollerin nasil secildigiyle ilgili

  • feykalade  (05.05.15 19:54:02 ~ 19:54:54)
Hannibal gibi bir dizi değil bence, Hannibal'ın sınıfında değil yani ama ilk 2 sezonunu izlemiştim ben de sıkılmadan. Sonra bazı sahneleri midem kaldırmadı (Norman'ın hobisiyle uğraştığı sahneleri), bıraktım izlemeyi. Fazla rahatsız etti beni psikolojik anlamda da.

Psycho'nun başlangıcını anlatıyor işte. Filmi sevenler bir baksın bence. Vera Farmiga filan var, oyuncular çok iyi.
  • whimsical  (05.05.15 20:23:03)