İstanbul'dan İngiltere'ye 1,5x2m'lik resim yollamak istiyoruz

Bir arkadaşımıza 1,5x2 metrelik bir yağlı boya tablo hediye ettik ve bunun Manchester'a yollanması gerekiyor. Resim şaseli ve şaseden ayrılmayacak durumda.

Gönderim seçenekleri konusunda yardımcı olabilecek var mı?

Kaça mal olur, hediye olduğundan dolayı gümrükten geçerken bir sıkıntı olur mu? En önemlisi nasıl yollarız?

resim ayrılmıyorsa hayırlı olsun bir yaglı boya tablo parası da kargoya verirsiniz.

  • valkin rockefeller  (05.05.15 01:43:23)
ptt kargo en ucuz yol ancak hizli degil. kaca mal olacagini orada olcup tartip belirliyolar. bi de hiz konusunda gonderim secenegini hava tasiti araciligiyla diye belirtirseniz daha hizli gider ama fiyat da artar. gumruk sorunu yasayacaginizi sanmiyorum. belki manchester'daki aliciyi dukkanlarina cagirip orda actirmak falan isteyebilirler.

  • hopeless  (05.05.15 01:44:50)
Geçenlerde aynı iş için Fedex'i aradım, yağlı boya olduğundan emin olmalısınız çünkü farklı bir maddeyse içeriğini onlara iletmeniz gerekir. Bizim aynı boyutlarda tablomuz için 175 euro fiyat verdiler ve 1 gün içinde orada oluyormuş.

  • kaset  (05.05.15 12:48:59)