Simdi bu tatil otelleri tek erkek kabul etmiyor mu?

Antalya ya da Bodrum'a tek basima 3-4 gun tatile gitmek istesem gidemeyecek miyim? Ben hayatimda hic otel tatili yapmadim, bu islerden anlamiyorum, boyle bir sey duydum, dogru mudur?

Guzel oteller ne demek? Hangi guzel oteller, ne kadar guzel oteller, hangi oteller guzel?

  • stavro  (03.05.15 00:06:29)
yok öyle bişey
sadece fiyatlar biraz daha pahalı olur odada tek kişi kalınca.

* haydaa olum türkiye mi değişti. benim bildiğim türk almıyor denilen oteller vardı, onlar da türk acenteleriyle çalışmadığı için almıyorlardı.
  • titiraprap  (03.05.15 00:11:56 ~ 00:14:32)
ben bu yaz erkek başıma tek tatil yaptım. hotel rezervasyonu ayarlarken acentada akdenizdeki hotellerin neredeyse hepsi tek erkek kabul etmiyor demişlerdi. ama egede bulunuyormuş tek erkek kabul eden hoteller. ben mesela, bodrum'da club blue dreams'de yaptım tatilimi ve hotelden memnun kaldım. ama kalanların çoğunluğu yemekten şikayet ediyordu, yemek önemliyse sizin için uyarmış olayım.

  • dusunemedim  (03.05.15 00:12:23)
O halde sadecee uyduruk otellere mi gidebiliyorum?

  • stavro  (03.05.15 00:20:14)
ahahaha
şişko ingiliz kızları boşuna mı geliyor?

  • titiraprap  (03.05.15 00:20:31)
2 kişi kişi başı 100 tl ise sallıyorum tek kişi kalırsan 150 tl isterler olay budur ve oteller tek kişi kalanı severler.

  • jamswety  (03.05.15 00:40:54)
Turlarda 100tl ile 200€ arasi single farki bayilmaya aliskinim zaten:) Benim merak ettigim tek erkeksen hicbir sekilde almiyorlar mi?

  • stavro  (03.05.15 00:50:11)
Abim gecen yaz tanidik araciligiyla Antalya'da bir hotelde kalmisti. Otel calisani referansliysan sorun olmuyor. Yine de cogu otel kabul etmiyor.

  • aychovsky  (03.05.15 02:54:18)
ben nisan sonunda gittim, 3 gece 4 gün 60€ gibi bir fiyattı ödediğim. hatta adı da otel çapacı. ortalama bir butik otel, sadece kahvaltı veriyorlar ve çantanda poşetinde neyim alkol sokabiliyosun içeri. halikarnasın çok yakınında.

edit: 5 kişi gittik biz, iki çift bir de ben. odalarımız aynıydı, çift kişilik standart oda. ancak onlar 75€ ödediler ben 60€.
  • klassno  (03.05.15 04:46:02 ~ 04:47:01)
5 yıldızlı otellere girebilmen imkansız gibi bir şey...

hem türk hem sap diye düşünüp almak istemezler.

3-4 sene 5 yıldızlı otellerde resepsiyonda çalıştım öğrenciyken,çoğu zaman almamıştık.

Anca tanıdık veya referans sayesinde kalabilirsin,huzur kaçabiliyor bazen.

Egedeki butik oteller ve 3-4 yıldızlı otellerde şansını dene derim.

bir de kapı önü müşterisi olarak gitme lap diye,almazlar alırlarsa da pis geçirirler.

Ets ya da diğer türkiye pazarı acentalarıyla gidersen ayarlarlar güzel bir otel :)
  • bialo czerwoni  (03.05.15 12:37:31)
az önce çok süper indirimli bir teklif geldi, ben bile gitsem mi diye düşünüyorum şu an:

Beş yıldızlı
Antalya Alanya'da
Viking Hotels
4 gece 5 gün kişi baı, her şey dahil 278TL
Sadece Mayıs ayı için geçerli.
www.vikingenhotels.com
  • aithra  (06.05.15 10:15:29)
@aithra

o mesaj izinsiz geldiyse şikayet et. sms ile gelen tatil teklifleri genelde tırt oluyor.
  • corneillus  (06.05.15 10:18:26)