1488 Kredi notuna ne kadar kredi alabilirim?

Kendi sirketim var calisan, sigortami falan 5 yildir hep oduyorum duzenli. 7 bin lazim, cikar mi?

şirketinin mizan'ını isterler birde bu ay vergi levhaları yenilendi,

eğer muhaseben kâr gösterdiyse, banka sana donunu bile verir.
  • lanlanlan  (02.05.15 22:40:35)
Ayni zamanda ogrenciyim, bir problem olur mu acaba

  • bollocks44  (02.05.15 22:42:15)
Şu findex dedikleri olayın aslı var, denedim oradaki limit kadar kredi onayı çıktı. Enpara.com ile formalite falan da uğraşmıyorsun,

  • gneral  (02.05.15 22:47:49)
senin öğrenci olup olmadığınla ilgilenmezler, gelir kaynağına yani şirketine bakarlar,

kağıt üzerinde kâr eden bir şirketin varsa no problemo.
  • lanlanlan  (02.05.15 22:48:22)
Enpara'dan cekecegim zaten, findeks kredi notu bu, ama ordaki limiti nereden goruyoruz

  • bollocks44  (02.05.15 22:48:26)
Gönderdikleri raporda yazıyor olması lazımdı. Sen 7 olarak dene, zaten onay çıksa bile ikinci onay gerekiyor kullanımına başlaman için, az limit çıkarsa ikinci sözleşmeyi onaylamazsın

  • gneral  (02.05.15 22:51:22)
bak şimdi benim kredi notum 550 falan. Öğrenci dönemlerinden kalan bir icra olayım vardı. Gittim finansbanka (maaş müşterisiyim) dedim ki bak benim puan böyle ama maaşım şu sizden alıyorum zaten. bana 16 bin lira kredi verin. Şube müdürü mail atıyor genel merkeze şu kişi bizim maaş müşterimizdir geliri bu kadardır falan diye. Çıktı kredi 1 günde. Hoop kredi puanım da yükseldi :)

senin şirketinin çalıştığı banka falan varsa yardımcı olurlar diye düşünüyorum.
  • accorbite  (03.05.15 12:22:44 ~ 12:23:23)