[]

Sony Walkman NWZ B172: BOOT ERROR Hatası

Arkadaşlar bir halt edip mp3 player'imi formatladım. Amacım karman çorman olan listeyi baştan yapmaktı, komple seçip dosyaları silmek yerine format atayım tertemiz olsun dedim. Ama bunu yapınca başlıktaki hatayı almaya başladım. Arkadaki reset tuşu falan hiç bir işe yaramadı. Nasıl düzeltirim bu sorunu?
 
format derken bilgisayardan mı attın?
eğer öyleyse belki firmware falan da uçmuştur.

  • sutlu nescafe  (02.05.15 16:17:56) 
  • zam sampiyonu domates  (02.05.15 16:32:43) 
evet bilgisayardan. dediğiniz gibi sanırım firmware de uçtu.


  • jamiro  (03.05.15 22:13:24) 
@jamiro; sana çözüm yolunun videosunu attım. işine yaramadı mı?


  • zam sampiyonu domates  (03.05.15 22:38:18) 
bende o videoyu atacaktım. servise götürmek istemiyorsan videodakileri dene.


  • sutlu nescafe  (03.05.15 22:51:42) 
o videoda önce firmware indiriyor. bu model için sony sitesinde firmware yok maalesef.


  • jamiro  (06.05.15 00:48:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.