[]

Yüz/cilt temizliği

Selam,

Bu yüzümüzü temizlemek için kullanabileceğimiz, yüzümüzü temiz hissettiren sağlıklı, her gün kullanabileceğimiz doğal bir madde, bitki, toprak, ürün vs. nedir?

Yani tam olarak şudur diyebileceğimiz birşey bulunamadı mı henüz? Hem temizlesin hem de 20 sene sonra cildimizde sorun çıkarmasın.

Sağolun.

 
Sebamed temizleme barı.


  • Lim5  (02.05.15 13:59:14) 
Kükürtlü sabun


  • corneillus  (02.05.15 14:03:13) 
bioderma'nın yüz temizleme jeli. ben çok memnunum tavsiye ederim. başlarda biraz kurutuyor ama alışıyor sonra cilt.


  • şubatsonrası  (02.05.15 14:05:51) 
ben dove sabun kullanıyorum. bence çok komplike şeylere gerek yok. yıkadıktan sonra da sıkılaştırıcı krem aldım çok çok az sürüp yayıyorum hem nemlendirsin hem de geç yaşlanalım diye :)


  • irsh92  (02.05.15 23:11:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.