Aranızda İstanbul'da pisiklet süren var mı?

Bisiklet bakımınızı kendiniz mi yapıyorsunuz? Kendiniz yapmıyorsanız nerede yaptırıyorsunuz?

Böyle bir yer buldum ama Kadıköy'de. Avrupa yakasında oturuyorum.
(git: www.bisikletgezgini.com)

detaylı bir bakım gerektirmiyorsa kendim yapıyorum. 2 senedir kullanıyorum, 1 kere servise götürdüm. çünkü vitesleri çok sıkıntılıydı ve akoru kendim yapamıyordum. giant'ın istanbul ofisi var. yetkili servis değil, direkt giant'ın, resmi. yani olabilecek en pahalı yer:) ona rağmen 60 tl verdim, akor dahil. daha ucuza çok rahat bulunur, ben yapamam diyorsanız 50tlye çok rahat yer bulursunuz. kadıköy'e gitmeye gerek yok, her bisikletçi aynı şeyi yapıyor zaten.

  • ack3000  (01.05.15 23:11:11)
@madafaka Balat'a çok yakın oturuyorum yarın telefonla arayacağım, çok teşekkürler.

@ack3000 2 senedir kullanmıyorum, 50 tl'yi gözden çıkardım. Sağlam bir bakım yaptırmazsam dağılır diye korkuyorum =)

Bu arada 51. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun finali için köprüyü amatör bisikletçilere de açacaklar haberiniz olsun =)
  • atini kaybeden prens  (01.05.15 23:34:46)