low cost erkek giyimi nasıl yapıyoruz

geçen bir kız arkadaşımla dolaşırken aniden bir mağazaya girdi, penye bluz pijama falan doldurdu ama fiyat etiketleri 5 lira dolaylarındaydı hep. tonlarca şey aldı 30 lira ödedi ve çıktı.

son aldığım bir kaç giyim eşyasını düşündüm de 80 liradan aşağı bir kalem yok. erkekler olarak nereden ucuza giyiniyoruz?

Ucuza kaliteli mal yok.
kadinlar o konuda şanslı

  • Frederick Co  (01.05.15 22:30:12)
erkeklerde o yok.

low cost ?
  • mahone  (01.05.15 22:42:14)
Erkekte o yok. Kadınlar ucuzundan bir tayt da giyse kendisine baktıracak fiziği varsa o tayt üstlerinde güzel durur.
Bizde o yok. Hatta az al ama kaliteli al diyebilirim.

  • Tyler89  (01.05.15 22:52:03)
benim bildiklerim kadınların ucuza aldıkları yerlerle aynı:
lcw
h&m
c&a
colins
mango (indirim dönemlerinde)
koton (indirim dönemlerinde) gibi mağazalar.

ama 5 liraya tişört bulmak falan zor bence. bulsanız da kalitesi sorgulanmalı bence.
  • in pyjamas  (01.05.15 22:55:36 ~ 22:56:36)
bit pazarı ve kıyıda köşede kalmış dükkanlar.

  • dafaiss  (01.05.15 22:59:59)
Erkekte de tip ve fit vücut varsa basic bir tshirt ve kotla gayet şık olunabiliyor.
ne giyse yakışıyor denilen durum.

  • corneillus  (01.05.15 23:03:37)
lcw, hm ve colins gibi yerlerde bulursun da, giydiğin şeyi daha sonra 50 kişinin üstünde görürsün.

outlet veya indirim dönemlerini kovalamak lazım fiyat düşürmek için. Erkek giyim pahalı genelde.
  • burberry  (01.05.15 23:05:13)