[]

iOS uygulama ve oyun

yıllarca süren android kullanımından sonra iphone aldım. google playdeki gibi appstore'u kullanamıyorum. şöyle gezip iyi uygulama ve oyun bulamıyorum. çok şaşkınım. tavsiyede bulunur musunuz? ne yüklenir? iyi uygulamalar ve oyunlar nelerdir?
 
skyforce
hay day
kelmelik
8 ball pool
imgur
9gag
anothercase
vatan milliyet gazeteleri. beleş...
teamviewer
kelime avı2
yandex.navigasyon, haritalar
sygic gps

bir de herhafta bir oyun ya da uygulama bedava oluyor. appstore'a girince bak. hoşuna giderse indir. 3-5 yane uygulama indirdim öyle.
  • sutlu nescafe  (01.05.15 20:43:25 ~ 20:46:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.