ttnet yerine ne almalı

öncelikle 70 küsür lira para veriyoruz. ama bugunlerde sanki daha bir sıçışlarda bu. dns ayarımda mı sıkıntı var dedım ama tel de yavas. mide bulandırmaya basladı yani.
şimdi hangisine geçmeli, ne önerirsiniz?

süperonline fiber kullanıyorum ve çok mutluyum, ama sözlükte kötüleyen yorumlar da okudum, belki bulunduğun yere göre değişiyordur ama benim yaşadığım yerdeki hizmet çok iyi.

  • nundu  (01.05.15 14:18:10)
@mikikikili +1

  • tejeve  (01.05.15 14:20:37)
superonline fiber alt yapısı varsa superonline.
turksat altyapısı varsa uydunet.

bunlar yoksa ttnet'te kalın. adsl arıyorsanız ttnet'ten başka firmaya bulaşmayın. aynı altyapıyı kullanıyorlar zaten. muhatabınızı bilirsiniz en azından.
  • uuth  (01.05.15 14:33:11)
ara ara saçma engelleri olsa da uydunet iyidir.

  • livaneli kadir  (01.05.15 14:36:16)
superonline pişmanlıktır.

En iyisi türksat.
  • member of illuminati  (01.05.15 14:46:02)
uydunet. hem en ucuzu o, hem de hızı falan iyi. (25 mbps 50 gb akn, teledünya vs dahil 49 lira mı ne ilk 3 ay da bedava)
altyapı aynı da; bende ttnet vardı, üst komşum'da uydunet. 2-3 ay boyunca sürekli kesildi internetim, komşuda her şey normaldi. eve ekip geldi 2 kere çözemediler. başlarım altyapınıza diyerek bıraktım.

  • denizin kulleri  (01.05.15 15:49:45)