anadolujet mobil biniş kartı sms

babam bodrum'da. yarın sabah uçağı var. adamın online check in'ini yapayım uğraşmasın diye girdim, check in yaptım, biniş kartını da buradan (ankara) bilgisayara indirip yazdırdım.

ama giderken nasıl yapıp ettiysek biniş kartının linkini telefona sms olarak da almıştık. babam onunla uçağa binmişti. şimdi sms gönder diyorum, biniş kartı veya linki gelmiyor. sadee check in yapıldı yeriniz 10f diye bilgi mesajı geliyor.

babamı self check in kioskuyla falan uğraştırmak istemiyorum, yakın gözlüğü de yanında yoktur, yaşlı başlı adam upuzun bilet numarasını oralara girmekle uğraşmasın.

daha geçen haftaki gidiş biletinde yaptığımız gibi bu biniş kartını babamın telefonuna nasıl yollarız? kare kod falan?

binis kartindaki kodun temiz bi fotografini cekip watsapptan at. mobil binis kartin baska bi olayi yok sadece o kodu allayip susleyip telefonuna gonderiyorlar.

  • mayeskuel  (01.05.15 11:07:38 ~ 11:07:49)
Daha da halledemezsem o şekil iptidai yollarla halledicez artık. Ama anlamadığım, daha geçen hafta gidiş uçağında yaptığımız şeyi, aynı havayolunun dönüş uçağında sadece bir hafta sonra niye yapamıyoruz?

  • kibritsuyu  (01.05.15 11:38:56)
ist-ant hattı için başıma geleni anlatayım:
sabihada olan mobil biniş kartı uygulaması antalyada olmadığı için baskı alamıyorduk. sistem de vermiyordu. antalyada sistem geçtiğimiz zamanda kuruldu ve kullandık. (pegasus rules)
dolayısı ile milas da küçük bir havaalanı olduğundan bu sistemi henüz kurmamış olmasınlar?
  • ozdek  (01.05.15 11:58:51)