Beyaz kot pantolon giyen erkek

Hakkında ne dusunursunuz.

Spor giyinirim ve beyaz kotları seviyorum.
Sosyetenin düşkünü beyaz giyer kış günü
kafasında midir?

Gecen bi kız ark beyaz pantolon giyip yanıma yaklaşma dedi shsjshxa

Sebebi neydi ki?

çok yaz işi. biraz marine bir hava veriyor erkeğe.
teknede ya da yazlık bir yerde akşam dışarı çıkarken çok şık olabilir. ama istanbulda zincirlikuyu metrobüste falan giyecekseniz hoş durmaz :)

  • littlejack  (30.04.15 12:19:17)
sebebi ılık gibi gözükmeniz olabilir.
ben beyaz daha doğrusu renkli pantolon giyenlerden hiç hazetmiyorum erkek gibi gelmiyolar bana.

  • mantarliborek  (30.04.15 12:19:57)
mavi kot pantolon giyen erkeği görünce ne düşünüyorsam beyaz kot pantolon giyen hakkında da onu düşünüyorum.

hiçbirşey.
  • yollarbenibekler  (30.04.15 12:21:40)
yeter valla bıktım bilmemne yapan erkek bilmemne yapan kadın etiketlerinden :) bundan iki üç sene önce sorsan kimse dar pantolon giymezdi artık yakışıp yakışmadığına bakmadan herkes giyiyor çünkü başka seçenek kalmadı neredeyse

modacılar akıllarına koyarsa seneye herkese beyaz kot giydirirler, insanlar da ayıla bayıla gidip alır

yakışıyorsa modadan bağımsız olarak bir tarzın olması güzel
  • freebird5406_2  (30.04.15 12:21:43 ~ 12:30:07)
Ya beyaz kotta var, kanvasda, ketende. Hepsinden var iste. Aklıma kot geldi yazdım.

Deniz kenarında giyiom zaten ya, sahile indiğimde felan.
  • zbrs  (30.04.15 12:22:31)
pezevenk olabileceğine dair söylentiler var.

  • reverse engineer  (30.04.15 12:25:18)
Bole biraz sey gibi gozukebilir. Ben giymem mesela. Beyazda atlet ve dondan sasmican hocu.

  • brad pitt  (30.04.15 12:25:27)
Fedon musun birader. beyaz kot pantolon ne ya?

www.bunugiyin.com
  • corneillus  (30.04.15 12:32:31)
Bu havada giyerse, giyiyorsa pek olmaz. Ama yazlık yerlerde altına keten ayakkabı filan gayet de güzel yani.

Ilık mılık diye de düşünmem.

Not: Annem babamı ilk gördüğünde üzerinde kırmızı bir hırka varmış. Ne kadar yakışmış, ay çok yakışıklı diye şıppadanak aşık oluvermiş. Böyle bir annenin kzıyım ben.
  • old possum  (30.04.15 12:37:28 ~ 12:39:37)
En yaz dönemde 1,5 ay diyelim ve tabi güzel bir sayfiye yerinde akşamları her daim giydim, giyerim. Normal zamanlarda, hayır.

  • gece lampulu  (30.04.15 12:39:48)
Old possum; kirmizi hirka ayni sey mi pirenses? Herkes giyer, kirmizi unisex'tir. Koyu kirmizi agir bir hava dahi verir. Beyaz pantolon bence de fedon'dur. Bi de dar falan giyerler. Olmaz yani.

  • brad pitt  (30.04.15 12:44:22)
hacı ne istersen giy boşver yav. "nu giyersen yanıma yaklaşma" diyene de "o zaman siktir git yanımdan" de.

eğer yeri ve zamanı mı diye soruyorsan, evet beyaz bulutsuz havada giyilecek bir renk. sahile iniyorum falan diyorsun. hava açıksa çek götüne.
  • m murphy  (30.04.15 12:53:27 ~ 12:54:31)
Yav ne fedonu.

beyazın üstüne göynek möynek çekiyorum. açık-koyu renk felan.
altıma beyaz yumurta topuk ayakkabı ya da kırmızı ayakabılar giymiyorum.

aklınız pezemenklikte ya.

kirletmeden giyilmiyo işte, 1 gün giyiyom. hiç olmadı elini cebine sokarken cep kenarları kararıo felan.
  • zbrs  (30.04.15 13:03:55)
Eskiden beyaz gömlek beyaz kot ayakkabı giyerdim. Hatta fötr şapka tarzkıo bir şey de alıp gandalf olacaktım da tam. Fit vücudum vardı, yakışıyordu.

Sonra baktım herkes giyiyor, soğudum. Artık kot da giymiyorum fazla.

Kimseyi takmamak lazım. GÜzel hissettiriyorsa giy bence. Benim giymeme sebebim biraz trendlerden uzak olmak diyeceğim de artık giymiyor fazla kimse. Giymeye başlayabilirim aslında. Ama kotu sevmiyorum.
  • Cursed Chico  (30.04.15 13:05:07)
zayıf ve şekilli vücudu varsa süper olur. koyu mavi keten gömlekle ultra süper olur.

  • headredhead  (30.04.15 13:06:08)
fedon style

  • sannora  (30.04.15 15:24:13)
Yazın giyiyorsa gayet şahane yapıyordur. Kışın giymemeli, kışın olmaz.
O kız arkadaşa da yol verilmeli. Kime ne yav. Böyle hadsiz insanları bozmaktan müthiş keyif alıyorum şahsen, sen de boz mutlaka.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (30.04.15 15:40:28 ~ 15:40:58)
Kışın da giyilir yazın da giyilir bakma sen buradakilere.

  • i was made for you  (30.04.15 15:44:20)