[]

network ceket giyen var mı?

kalıpları nasıl? bir tane alayım internneten ya hiç ceketim kalmadı.
 
internetten ceket almayın..gidin deneyin..model numarasını vs alın sonra uygunsa internetten alırsınız..genel olarak güzeldir network'un kesimleri..


  • dedim dedim de kime dedim  (30.04.15 09:36:03) 
Ben gayet memnunum.


  • bedbed  (30.04.15 09:40:27) 
dedim dedim de kime dedim +1

ceket denen şey öyle don-çorap gibi alınmaz.
  • ytse jam  (30.04.15 09:47:52) 
@ ya hacılar fiyatı nette uygun diye alıyoruz. kalıbını sorarken de klasik ceketlere göre dar mı değil mi diye bir öğreneyim dedim.


  • goodbyecruelworld  (30.04.15 09:51:48) 
erkek ceketlerinden mi bahsediyorsunuz? cevap evetse, gözünüz kapalı alın, dar italyan kesimdir, kesinlikle tek geçerim.


  • 1  (30.04.15 10:53:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.