Anadolu yakasında sevdiceğe evlenme teklifi edebileceğim bir yer..

Merhaba. Sevdiceğe şöyle deniz kenarında, güzel bi kumsalda evlenme teklifi edeyim diyorum. Şöyle romantik, fazla kalabalık olmayacak bir yer lazım bana.. Teklif tarihi 1 mayıs. Başka önerilere de açığım..

istanbullu değilim ama bu tür başlıklara gelen fix cevap için; (bkz: lacivert restaurant)
daha güzelini buldum; www.ajiahotel.com

edit: aa kumsal denmiş. benim aklım direkt yemeğe gitti. açsam demek.
  • kayranin kedisi  (29.04.15 17:06:25 ~ 17:16:00)
anadolu yakası ve kumsal diyince şile ve ağva var başka yer var mı ben de bilmiyorum

  • argent dawn  (29.04.15 17:07:52)
anadolu yakası ve kumsal? Valla caddebostan taraflarında minik kumsallar var ama aradığınız romantizm orada değil. Kız kulesi çok eser, belki ada falan hani. Ben olsam caddebostan çimenlerde oturup bira içerken teklif etmeyi düşünürdüm, kuşlar köpekler adalar bisikletliler falan...

  • whoosie  (29.04.15 17:28:52 ~ 17:31:40)
Eskiden olsa Anadolu Kavağı Yoros Kalesi derdim ama şu an 3. Köprü inşaatı karşısında pek romantik olmaz. Ben de oyumu Adalar'dan yana kullanıyorum.

  •   (29.04.15 17:32:32)
1 mayısta fazla kalabalık olmayan bir yer bulamazsınız. Sabahın köründe bir ihtimal. Caddebostan ve ada haddinden fazla kalabalık olur.

  • hair freak  (29.04.15 17:48:55)
İstanbul içinden ziyade şile, ağva tarzı yerler öncelikli tercihim. Küçük küçük köyler var sahil kenarında. Var mı önerebileceğiniz bi yer?

  • bilmemkacincinick  (29.04.15 18:00:07)
kesinlikle (bkz: anadolukavağı)

  • dogumdansancili  (29.04.15 21:27:23)
Teklifin yerini ve sonucunu merak ettim, bize de bildirirsiniz di mi? Bugün Büyükada'ya geldim, gerçekten kalabalık ama fayton ve yürüyüş yolunun dışında kalan yerler hala boş ve çok güzel, özellikle Fayton Parkı'nı geçtikten sonraki yol bir harika, hala evlilik teklifi planınız ya da başka sebeplerle romantik yer arayışınız varsa değerlendirebilirsiniz:)

  •   (01.05.15 16:53:15)
maalesef bugün olmadı.. malum yollar, polisler.. yarın ağva'ya gidiyoruz. kurfallı plajı'nda teklif etmeyi düşünüyorum :))

  • bilmemkacincinick  (01.05.15 18:26:36)
Mission completed :)) Ağva'da sahilde teklif edilmiş, olumlu cevap alınmıştır. Sakin, başbaşayken yüzüğü çıkardım, teklif ettim. Yalnız şaka maka insan heyecan yapıyo yav :)))

  • bilmemkacincinick  (03.05.15 12:17:39)
tebrik ederim :)

  • şubatsonrası  (03.05.15 12:20:16)
Mutluluklar:)

  •   (03.05.15 14:58:34)