[imageshack] kurbaa olan link

bir tane linkim var. açınca sadece video çıkıyor. daha doğrusu ana sayfaya yönleniyor. aradım bilgisayarımda bulamadım. o görsele ihtiyacım var.

wayback machine sadece kasımdan itibaren caps almış ve gene aynı sayfaya yönleniyor.

namıssız imageshack güvendik sildi kb'lık görseli. :(

bi site daha vardı geçmise giden de çıkaramadım. linki veriyorum. çıkaran olursa minnettar olurm.

img216.imageshack.us

kavak yelleri mi?

  • pretty cool  (29.04.15 18:03:32)
evet. ayıp oluyor ölü link durunca öyle.

  • supergirl  (29.04.15 18:15:53)
zendesk'te şöyle bi bilgi vermişler.

"Please send all broken and missing image link requests to is-support@imageshack.net so that we can attempt to restore your images.

Please note that we automatically save three copies of each image on our servers, to ensure the most reliable image hosting available."
  • komsu komsunun nickine muhtactir  (29.04.15 19:33:14)
harcadığın/harcadığımız zamana değmez ama neyse. fotoyu zamanında(5 yıl?) yükleyen kişinin yüklerken kullandığı imageshack hesabıyla ancak kurtarılabilir. o hesap yoksa fotoyu unut.

  • pretty cool  (29.04.15 20:02:50)
zamanı o kadar kıymetli olanlar cevap vermeme özgürlüğüne sahip.

kendi uploadum.
ayrıca unutmaktan başka çare var mı diye buraya geldim. tşkler.
  • supergirl  (29.04.15 20:45:09 ~ 20:46:53)