superga ayakkabı?

çok mu kötü bunlar. sözlükte fena giydirmişler.

yaza uygun bi ayakkabı almak istiyorum. almayayım mı? başka ne alınabilir erkek için spor tarz yazlık ayakkabı?

ben çok severek giyiyorum aşırı rahat ve koku yapmıyo yaz için ideal hiç düşünme al bayanım

  • mantarliborek  (29.04.15 14:10:22)
Ben de seviyorum Supergaları, alabilirsin bence.

  • buff  (29.04.15 14:16:59)
eşim hamile ve rahat edebildiği tek ayakkabı superga.
şekli şemali de bir süre sonra göze hoş gelmeye başlıyor.

çok rahat olduğunu söylüyor eşim.
  • teritori  (29.04.15 14:20:46)
rahat değil.

  • diskbudur  (29.04.15 14:22:03)
Rahat sayılır fakat çok çabuk deforme oluyor. Nike al bence, fiyatları yakın.

Ben çok zor ayakkabı eskitirim lakin supergalarım 1 yıl dolmadan mortingen ştrayze oldu.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (29.04.15 14:24:39)
Hiç rahat etmiyorum bunlarla. Gittim watsons dan tabanlık aldım anca öyle giyilebilir oldu. Ben çok ucuza denk getirip almıştım ama şu an 50 lira olsa bir tane daha almam. Şu hayatta en rahat ettiğim ayakkabı onitsuka tiger, onu da belirteyim.

  • soft  (29.04.15 14:27:49)
o ayakkabıya o kadar para gömenleri anlamıyorum hala. Bazı modelleri 180-190TL üzerinde

  • kimlanbu  (29.04.15 14:37:37)
Çok dayanıksız olduğu konusunda teoridefeminist'e katılıyorum. 1 yılı bile bulmadı dağılması, tamamen renginin gitmesi de cabası. Onun haricinde hem güzel duruyor hem de rahat orası ayrı.

  • nebibecks k  (29.04.15 15:06:02)
Hemen kirleniyor ve dayanıksız bi yaz giydim zar zor

  • kucukarabalikk  (29.04.15 16:08:06)
10 çiftten fazla almışımdır sanırım.
evet kanvas ayakkabıya göre fiyatları pahalı (converse, keds, vb. gibi) ama bence hem smart casual kıyafetlerle hem de jeanlerle falan hoş duruyor.

  • kayranin kedisi  (29.04.15 17:53:14)