[]

seyahat sağlık sigortası

vize başvurusu için bu naneden yaptırdım, süre:8 gün olarak yazıyor. Pazartesi günü başlıyor ve son bitiş tarihi bir sonraki salı günü.

Şimdi bunun bitiş gününde biz dönüş uçağı ayarlayıp eve döndüğümüzde sigorta hala geçerli oluyor değil mi? 25 Mayıs - 2 haziran tarihleri arasında dersek, 2 haziranda benim dönüş uçağı almam herhangi bir sorun olmaz dimi çünkü sigortam hala devam ediyor (bitiş günü 2 haziran).

Yoksa 1 haziran gece 23.59 dan itibaren bitiyor mu sigorta? Süre 8 gün olarak yazıyor üzerinde dediğim gibi.

 
sigorta poliçeleri öğlen 12:00'de başlar, 12:00'de biter. Yani sigortanız salı gün saat 12:00 itibariyle sona erer


  • animalman  (29.04.15 11:18:47) 
15 günlük yaptırın. ben yeni başvurdum 8 günlük seyahatte sıkıntı yarattıkları adamlar gördüm 7 günlük sigorta ile. tamamen başvurudaki memur, gideceğiniz ülke, o günkü stres katsayısı vs durumlara bağlı ama 20 tl lik sigorta için ne riski alacağım dedim ve 15 günlük yaptırdım.


  • ozdek  (29.04.15 11:53:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.