Yurt dışına para yollama

Yurt dışındaki bir arkadaşım benim için bir ödeme yaptı. Yaklaşık 100 euro. Bu parayı ona tez zamanda yollamalıyım. Ancak hangi yolu kullanmak en mantıklısı olur? Western Union mu yoksa çok çok daha ucuz bir yol mu? Arkadaşımın kredi kartı var, benim de Ziraat banka kartım var.

swift

  • cekilmis gayfe  (29.04.15 01:23:41)
kredi kartına yollayamazsın. yolu varsa da pek uygun olmayabilir.

swift uygun olabilir bankaya göre, bir de transferwise uygun olarak.
  • christopher nolan  (29.04.15 01:28:59)
@Rumble in the Jungle, PayPal'la yurtdışı ödemeleri mümkün değil maalesef. Bugün denedim, dolar bile kabul görmüyor düşünün.

  • sevgikusunkanadinda  (29.04.15 03:45:53)
(bkz: moneygram) ^^

  • heygidim  (29.04.15 07:00:50 ~ 07:01:16)