Online Oyun Önerisi

Arkadaşlar ücretsiz olacak ama güzel de olacak bir online oyun arıyorum varsa tabi :)
Edit:Web tabanlı oyun olmasın :)
Her cevap için teşekkürler.

şu aralar ücretsiz(gerçi bu sözde ama..) metin2 var denemediysen tavsiye edebilirim. tamamı türk oyunculardan olması sağlam muhabbeti beraberinde getiriyor tabi çoluk çocuktan uzak durursan.

www.metin2.org
  • bir yudum homo sapiens  (03.09.09 01:31:22)
Runes Of Magic önerebilirim Tr sürümü henüz beta aşamasında ki eski bir oyuna sıfırdan başlamaktansa beta sürümden başlamak daha iyidir diye düşünüyorum. grafikleri de gayet sağlam.

www.gamersfirst.com
  • gone with the sin  (03.09.09 01:42:39)
benim 5 aydır online olarak oynadığım bi oyun var ve adeta bağımlılık yapıyor şiddetle tavsiye ediyorum kardeşim...oyunun adı ikariam...sitessi:
www.ikariam.net

  • sn611  (03.09.09 02:06:29)
wow oyna. kaliteli private server da bulursan tadindan yenmez (al vereyim link: wow.spermik.info )

  • astaroth  (03.09.09 03:53:33)
su sıralar bazı paralı online oyunlar (tam hatırlamıyorum hangileri ama sanırım wow bile) free 2 play modunda da birşeyler sunmaya baslıyorlar.. onları biraz arastır derim ben..

  • eleventh american esme has met  (03.09.09 09:33:22)
ddo amerika sunucuları f2p destekjleyecek gelecek haftadan itibaren.

  • rygard  (03.09.09 10:29:17)
Sanal Çiçek Yetiştiriciliği : www.vazgectimsenden.com

  • white35  (26.11.12 06:32:14)