[]

mikser markası!

Selam kek ve pastaserver ekşi duyuru ahalisi. Anneler günü için mutfağımızın güzide aleti olan bir "mikser" almak istiyorum.

Şartlarım şunlar, kaliteli olsun, olabildiği kadar sessiz olsun. Homend marka buldum, Bosch ve Siemens var. Siemensinki set şeklinde, bosch unkiler azıcık eski görünümlü, homend de çok kaliteli gelmedi.

Yani kısaca bi halt bildiğim yok bu konuda ve hepsiburadada yeteri kadar yorum yok, o yüzden hangi marka alayım , model falan da olur, tavsiye edebilir misiniz?

 
mikserler pek sessiz olamaayor ya da ben görmedim.
fakir marka alabilirsin

  • cekilmis gayfe  (28.04.15 22:38:19) 
  • rurouni  (28.04.15 22:42:57) 
bende russell hobbs allure serisinden var. senede iki kere ancak ya kullanmışımdır ya kullanmamışımdır ama ses konusunda kesinlikle başarılı. aha tipi de bu: brain.pan.e-merchant.com


  • kahin ahtapot paul  (28.04.15 22:46:39) 
neyi alacağını söyleyemem ama ben vestel aldım çok pişmanım. çok sesli ve herşeyi heryere saçıyor, kabı vs. döndürüyor. ayarsız bir alet.


  • yedekhesap  (28.04.15 22:50:26) 
Ben braun'dan çok memnun kalmıştım


  • komsu komsunun nickine muhtactir  (29.04.15 15:41:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.